Christian (1766) Brandt Sold at Auction Prices

  • Christian Brandt
    Aug. 27, 2013

    Christian Brandt

    Est: kr2,000 - kr2,500

    Christian Brandt 1766-1855. Handarbeterskan. Signerad och daterad C.Brandt 1818. Akvarell med täckvitt, 32 x 25,5.

    Auktionskammare Uppsala