Michel Bracke Sold at Auction Prices

b. 1933 -

    • BRACKE MICHEL (° 1933) 2 etsen : "'D Helle" n° W/Z en "Patattenjas" n° G/Z telkens getekend
      Mar. 05, 2023

      BRACKE MICHEL (° 1933) 2 etsen : "'D Helle" n° W/Z en "Patattenjas" n° G/Z telkens getekend

      BRACKE MICHEL (° 1933) 2 etsen : "'D Helle" n° W/Z en "Patattenjas" n° G/Z telkens getekend two Michel Bracke signed etchings

      DVC
    • BRACKE, Michel (1933-)
      Oct. 09, 2020

      BRACKE, Michel (1933-)

      Est: €80 - €140

      Portret kunstschilder Henri Vandermoere Originele tekening, 33,5 x 31,5 cm, gesigneerd rechts onder, gedateerd 1969 op keerzijde. Bijgevoegd: 9 originele gravures, verschillende formaten gesigneerd in potlood rechts onder. Waaronder: D'helle (huis hoek Kraanlei Rodekoningstraat), Apotheker, Seizoen daken, 't Verkwijnhof, meisje met vlechten... + idem. 8 linosnedes: waaronder Hoekje ; Burocrazy, Anonymaat, St. Martens Latem gezegend oord, + idem. Kalender met 13 lino's van Michel Bracke (zichten van Gent), Davidsfonds Wondelgem, 2000. +3 grafische werken van andere kunstenaars + menukaart ontworpen door Michel Bracke + 36 nieuwjaarswensen van dezelfde kunstenaar (originele grafiek) + 3 andere kleine etsen + klein figuurtje in terracotta Uit de collectie van René Sevens. Michel Bracke: raconteur, zanger, kunstenaar en filosoof uit Wondelgem

      Auctions Van de Wiele
    • Michel BRACKE (1933)
      Jun. 30, 2019

      Michel BRACKE (1933)

      Est: €100 - €150

      Michel BRACKE (1933) Lot of 8 wood carvings + litho Jules LISMONDE (1908-2001)

      Maison Jules Veilinghuis
    • BRACKE MICHEL (° GENT 1933) lot (7) met grafiek en een tekening getekend
      Apr. 30, 2015

      BRACKE MICHEL (° GENT 1933) lot (7) met grafiek en een tekening getekend

      BRACKE MICHEL (° GENT 1933) lot (7) met grafiek en een tekening getekend,

      DVC