Dirk Pieter Braam Sold at Auction Prices

    • Dick Braam (1908-1986)
      Mar. 02, 2016

      Dick Braam (1908-1986)

      Est: €200 - €300

      Bloeket in witte vaas linksboven get. olieverf op doek 61x535 cm

    • Dick Braam (1908-1986)
      Mar. 02, 2016

      Dick Braam (1908-1986)

      Est: €140 - €160

      Stilleven met azalea en citroenen rechtsboven get. en gedateerd '42 olieverf op doek 69x59 cm

    • Dick Braam (1908-1986) Stilleven met theekopje,
      May. 29, 2013

      Dick Braam (1908-1986) Stilleven met theekopje,

      Est: €400 - €600

      Dick Braam (1908-1986) Stilleven met theekopje, olielamp en fruit l.b. get. olieverf op doek, 48x59 cm

    • Dick Braam (1908-1986) Stilleven met boeken en kan
      May. 29, 2013

      Dick Braam (1908-1986) Stilleven met boeken en kan

      Est: €500 - €700

      Dick Braam (1908-1986) Stilleven met boeken en kan l.o. get. olieverf op doek, 48x58 cm

    • Dick Braam (The Hague 1908 - 1986)
      Mar. 25, 2013

      Dick Braam (The Hague 1908 - 1986)

      Est: €500 - €800

      My studio - Signed l.l. - Oil on canvas, 45.3 x 55.2 cm

      AAG Auctioneers
      Mar. 25, 2013

      Winter landscape by moonlight - farms, church tower - Loker, West-Flanders - Signed l.r. - Oil on canvas, 35.2 x 45.4 cm - N.B.: - Loker is a Belgian village in the province of West-Flanders.

      AAG Auctioneers
      Mar. 25, 2013

      Still life with lipstick - Signed u.l. - Oil on cardboard, 21.9 x 25.8 cm

      AAG Auctioneers
    • Dirk Pieter (Dick) Braam 1908 - 1986 De groene
      Nov. 27, 2007

      Dirk Pieter (Dick) Braam 1908 - 1986 De groene

      Est: €300 - €500

      Dirk Pieter (Dick) Braam 1908 - 1986 De groene stoel Gesigneerd l.b. Olieverf op doek, 50 x 40 cm.

      AAG Auctioneers