Theodoor Pieter den Boon Sold at Auction Prices

    • Theo den Boon (1941-h)
      Oct. 12, 2023

      Theo den Boon (1941-h)

      Est: €50 - €100

      Theo den Boon (1941-h) Drie litho's met abstracte werken. Gesigneerd met potlood r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Theo den Boon (1941)
      Apr. 20, 2023

      Theo den Boon (1941)

      Est: €100 - €200

      Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd ' 92 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Theo den Boon (1941)
      Apr. 20, 2023

      Theo den Boon (1941)

      Est: €100 - €200

      Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '90 r.o.

      Vendu Rotterdam
    • DEN BOON THEO (° 1941) werk in gemengde techniek met een abstracte compositie - 68 x 75 getekend e
      Nov. 18, 2019

      DEN BOON THEO (° 1941) werk in gemengde techniek met een abstracte compositie - 68 x 75 getekend e

      Est: €50 - €150

      DEN BOON THEO (° 1941) werk in gemengde techniek met een abstracte compositie - 68 x 75 getekend en gedateerd 1989 prov : "Corporate Collection Dutch Insurance Company VGZ">br>20th Cent. Dutch abstract mixed media - signed Theo den Boon and dated 1989>br>DEN BOON THEO (° 1941) werk in gemengde techniek met een abstracte compositie - 68 x 75 getekend en gedateerd 1989 prov : "Corporate Collection Dutch Insurance Company VGZ"||20th Cent. Dutch abstract mixed media - signed Theo den Boon and dated 1989

      DVC
    • DEN BOON THEO (° 1941) werk in gemengde techniek met een abstracte compositie - 68 x 75 getekend en gedateerd 1989 prov : "Corporate Collection Dutch Insurance Company VGZ"
      Mar. 31, 2019

      DEN BOON THEO (° 1941) werk in gemengde techniek met een abstracte compositie - 68 x 75 getekend en gedateerd 1989 prov : "Corporate Collection Dutch Insurance Company VGZ"

      Est: €50 - €150

      DEN BOON THEO (° 1941) werk in gemengde techniek met een abstracte compositie - 68 x 75 getekend en gedateerd 1989 prov : "Corporate Collection Dutch Insurance Company VGZ" 20th Cent. Dutch abstract mixed media - signed Theo den Boon and dated 1989

      DVC
    • Theo den Boon (1941)
      Jan. 25, 2017

      Theo den Boon (1941)

      Est: €300 - €400

      Abstract linksonder get. en gedateerd '87 acryl op papier, 82x72 cm

    • Acrylic composition on paper by Theo den Boon
      Jun. 23, 2016

      Acrylic composition on paper by Theo den Boon

      Est: €500 - €700

      BOON, Theo den (Dutch 1941). (Composition), 1987. Acrylic on paper, signed in paint 'den Boon' and dated (lower left); framed under passe-partout (without glass, sl. loose). Soft sheet cockling, thin unobtrusive scratch (lower right, possibly from broken glass).

      Adams Amsterdam Auctions