Louis-Paul Boon Sold at Auction Prices

Painter, Sculptor

      • BOON LOUIS PAUL (1912-1979)
        Oct. 05, 2024

        BOON LOUIS PAUL (1912-1979)

        Est: €30 - €100

        The astronaut

        Campo & Campo
      • BOON LOUIS PAUL (1912-1979)
        Apr. 23, 2024

        BOON LOUIS PAUL (1912-1979)

        Est: €400 - €600

        Lying nude

        Campo & Campo
      • Louis Paul BOON (1912-1979), colour drawing, signed and dated '71
        Feb. 19, 2024

        Louis Paul BOON (1912-1979), colour drawing, signed and dated '71

        Est: €300 - €500

        Louis Paul BOON (1912-1979), colour drawing, signed and dated '71 Louis Paul BOON (1912-1979), kleurtekening, getekend en gedateerd '71

        Maison Jules Veilinghuis
      • BOON, Louis Paul
        Mar. 24, 2023

        BOON, Louis Paul

        Est: €220 - €280

        De Paradijsvogel Hasselt Wittepoppentoren 1975 Folio oblong (41 x 61 cm), met 12 litho's op 13 (1 met aquarel)/ zeefdrukken/ etsen door P. ANDREA, R. CLICQUE, H. DUCHATEAU, L. GHIJSEBRECHTS, C. HESSELS, J. JANS, H. KEIL, J. LAMBRIGHTS, W. NOBBE, T. VAN DEN BROECK, G. VANLESSEN, A. VERHOOG en zonder Willaert in 95 exemplaren (nr. 58/75) al de exemplaren werden getekend en genummerd door de kunstenaas en de schrijver. Linnen uitgeversband met orig. cellofaan omslag. Exemplaar met gebruikssporen

        Auctions Van de Wiele
        Dec. 18, 2022

        Est: €100 - €200

        BOON LOUIS PAUL (1912 - 1979) werk in gemengde techniek : "Naakt" - 80 x 60 getekend 20th Cent. Belgian mixed media - signed Louis Paul Boon

        DVC
      • Louis Paul BOON (1912-1979)
        Nov. 28, 2022

        Louis Paul BOON (1912-1979)

        Est: €200 - €300

        Louis Paul BOON (1912-1979) Drawing Nude, signed and dated '68. Tekening Naakt, getekend en gedateerd '68.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Louis Paul Boon (1912-1979) Staand naakt in roze, gesigneerd en gedateerd l.o. 1978, olieverf o
        Apr. 26, 2022

        Louis Paul Boon (1912-1979) Staand naakt in roze, gesigneerd en gedateerd l.o. 1978, olieverf o

        Est: €600 - €800

        Louis Paul Boon (1912-1979) Staand naakt in roze, gesigneerd en gedateerd l.o. 1978, olieverf op board, 80 x 60 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Louis Paul BOON (1912-1979)
        Jun. 29, 2020

        Louis Paul BOON (1912-1979)

        Est: €800 - €1,000

        Gouache on paper

        Maison Jules Veilinghuis
      • LOUIS PAUL BOON (1912-1979) 'Magisch bouwen' (1968). Gemengde techniek (acryl, textiel, haar) op plexi. Getekend en gedateerd 'LP Boon '68'. In kader. 610 x 800 mm
        Oct. 11, 2018

        LOUIS PAUL BOON (1912-1979) 'Magisch bouwen' (1968). Gemengde techniek (acryl, textiel, haar) op plexi. Getekend en gedateerd 'LP Boon '68'. In kader. 610 x 800 mm

        Est: €500 - €600

        LOUIS PAUL BOON (1912-1979) 'Magisch bouwen' (1968). Acrylic, textile, hair on plexi. Signed and dated. Framed. 610 x 800 mm

      • L.P. Boon: drawing 'nude' (22x28cm)
        Jan. 30, 2018

        L.P. Boon: drawing 'nude' (22x28cm)

        Est: €200 - €300

        Veilinghuis Loeckx
      • BOON, Louis Paul (1912-1979) - Vergeten straat
        Mar. 04, 2016

        BOON, Louis Paul (1912-1979) - Vergeten straat

        Est: €90 - €140

        In-8°, 248 blz, eerste druk. Gebonden, met blauwe linnen rug en stofwikkel. Ex libris Arthur Vincart. Bijgevoegd: id. Abel Gholaerts. Brussel, Manteau, 1944. In-8°, 426 blz. Eerste druk. Genaaid, met stofwikkel. + id. Zomer te Ter-Muren. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1956. In-8°, 570 blz. Eerste druk. Grijze linnen band en grijze stofwikkel. + id. Zomer te Ter-Muren. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1956. In-8°, 570 blz. Eerste druk. Grijze linnen band, stofwikkel met rode straatfoto. Herkomst: A. Baelde. (samen: 4)

        Auctions Van de Wiele
      • Louis Paul Boon (1912-1979)
        May. 06, 2014

        Louis Paul Boon (1912-1979)

        Est: €60 - €90

        Ary Langbroek, Louis Paul Boon - Three engravings by Louis Paul Boons De Kapellekensbaan. De Lange Afstand, 1992. Cover on moulded Kardoes. 50 numbered copies. Three engravings alongside text fragments. This is nr. 39

        Zwiggelaar Auctions
      • BOON LOUIS PAUL (1912 - 1979) Handschrift van een
        Apr. 17, 2013

        BOON LOUIS PAUL (1912 - 1979) Handschrift van een

        Est: €200 - €250

        BOON LOUIS PAUL (1912 - 1979) Handschrift van een cursiefje (Boontje) en twee tekeningen (Carboontjes ). Manuscrit et deux dessins . .. .

        Campo & Campo
        Apr. 17, 2013

        Est: €200 - €250

        BOON LOUIS PAUL (1912 - 1979) Handschrift van een cursiefje (Boontje) en twee tekeningen (Carboontjes). Manuscrit et deux dessins . .. .

        Campo & Campo
      • LOUIS PAUL BOON 1912 - 1979 Belgian school
        Mar. 14, 2009

        LOUIS PAUL BOON 1912 - 1979 Belgian school

        Est: €700 - €1,000

        LOUIS PAUL BOON 1912 - 1979 Belgian school SNEEUWLANDSCHAP (1977) Pastel Sig. '77 - 54,5 x 72 cm

        De Vuyst