Jan Bollaert Sold at Auction Prices

    • JAN BOLLAERT (1958 - )
      Oct. 21, 2024

      JAN BOLLAERT (1958 - )

      Est: €200 - €400

      JAN BOLLAERT (1958 - ) - "Voyage II" - acryl op doek - achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd 2002 - 85 x 100 cm

      DEWIT Auctions
    • JAN BOLLAERT (1958 - )
      Oct. 19, 2024

      JAN BOLLAERT (1958 - )

      Est: €200 - €400

      JAN BOLLAERT (1958 - ) - "Hysterie - Pink" - acryl op doek - achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd 2001 - 122 x 91 cm

      DEWIT Auctions
    • JAN BOLLAERT (1958 - )
      Oct. 19, 2024

      JAN BOLLAERT (1958 - )

      Est: €200 - €400

      JAN BOLLAERT (1958 - ) - "Commedia" - acryl op doek - achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd 2002 - 120 x 85 cm

      DEWIT Auctions
    • JAN BOLLAERT (1958 - )
      Oct. 19, 2024

      JAN BOLLAERT (1958 - )

      Est: €300 - €500

      JAN BOLLAERT (1958 - ) - "Swimmers" - acryl op doek - achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd 2001 - 90 x 120 cm

      DEWIT Auctions
    • BOLLAERT (Jan) get. 'Caution Art, Lombda print' litho 19/40
      Feb. 15, 2023

      BOLLAERT (Jan) get. 'Caution Art, Lombda print' litho 19/40

      Est: €80 - €120

      BOLLAERT (Jan) get. 'Caution Art, Lombda print' litho 19/40;

      Debaveye
      Feb. 21, 2021

      Est: €100 - €200

      BOLLAERT JAN (° 1958) schilderij in acryl op doek getiteld (op verso) : "Love Bush Man" - 69,5 x 180 getekend en gedateerd (19)99 English Translation: 20th Cent. Belgian acryl painting on canvas - signed Jan Bollaert and dated 1999

      DVC
    • Bollaert Jan (1958-) Archimedes Superman
      Dec. 03, 2020

      Bollaert Jan (1958-) Archimedes Superman

      Est: €300 - €500

      Bollaert Jan (1958-), 'Archimedes', Acrylic on canvas, panel. Neo-pop Art.

      Flanders Auctions
    • Jan BOLLAERT (1958)
      Jan. 27, 2018

      Jan BOLLAERT (1958)

      Est: €300 - €400

      Balls no brains. Mixed technique 1992. 100 x 155 cm.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Jan Bollaert. Oh 3 Purple. 2003.
      Jan. 31, 2015

      Jan Bollaert. Oh 3 Purple. 2003.

      Est: €200 - €400

      Lambda Print, handsigned and numbered 23/40. Will be taken out of the frame and send in a Tube. Pick up in Amsterdam is also possible including frame.

      Rietveld Art House