Cornelis Bolding Sold at Auction Prices

Water colorist, Etcher, Lithographer, b. 1897 - d. 1979

    • Cees Bolding (1897 - 1979) Bijbelse scène met het overhandigen van brood
      Sep. 23, 2024

      Cees Bolding (1897 - 1979) Bijbelse scène met het overhandigen van brood

      Est: €200 - €300

      Olieverf op doek, r.b. en verso gesigneerd en gedateerd 1918 - bedoekt. B 95 x 91 cm / 111 x 107 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Cees Bolding (1897-1979)
      Sep. 03, 2024

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €200 - €400

      Stadsgezicht op Place d'Armes in Douai, Frankrijk , gesigneerd 'C Bolding' (linksonder), olieverf op doek, 76x61 cm (met lijst: 93x79 cm),

      Jun. 17, 2024

      Est: €400 - €600

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Cees Bolding, Female agricultural workers
      Jan. 11, 2024

      Cees Bolding, Female agricultural workers

      Cees Bolding. 1897 - 1979. Women farm workers. Oil on linen. Marouflé. Dimensions: H 37 x W 45 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
      Oct. 03, 2023

      Est: €600 - €800

      Cees Bolding (1897-1979) Harbour of Harderwijk, titled, signed and dated l.r. 1934, black chalk and oil on board, 68 x 54 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • CEES BOLDING (1897-1979)
      Jun. 19, 2023

      CEES BOLDING (1897-1979)

      Est: €800 - €1,200

      Scheveningse Nettenboetsters (Net Menders in Scheveningen) (1976) Signed and dated '76 lower right Oil on canvas laid down on panel, 37.1 x 45.1 cm Note: A Nettenboetster was a female worker who made or repaired fishing nets. It was typically a job for young girls in fishing villages to supplement the family’s income. Bolding gained fame for his paintings of the Nettenboetsters working in the dunes of Scheveningen. * Please note: condition reports and additional photos are available upon request. For more information please visit our website: www.aagauctioneers.com.

      AAG Auctioneers
    • Bolding, Cees ( Dutch 1897-1979) Hommage aan Frans Hals
      Jun. 12, 2023

      Bolding, Cees ( Dutch 1897-1979) Hommage aan Frans Hals

      Est: €600 - €1,000

      Bolding, Cees ( Dutch 1897-1979) Hommage aan Frans Hals olie op doek 78 x 64 cm ges. r.o. Achterzijde etiket Hommage aan Frans Hals Cees Bolding Meloenstr 135 Den Haag 690a

      Zuydwal Veilingen
    • Cees Bolding (1897-1979), 'Nettenboetsters' / Mending the nets in the dunes of Scheveningen
      May. 23, 2023

      Cees Bolding (1897-1979), 'Nettenboetsters' / Mending the nets in the dunes of Scheveningen

      Est: €1,000 - €1,500

      Cees Bolding (1897-1979), 'Nettenboetsters' / Mending the nets in the dunes of Scheveningen, signed, dated and annotated 'Scheveningen/Cees Bolding/1941' (lower right), oil on canvas, 81x122 cm, Exhibited:-Katwijk, Katwijks Museum, ‘Tastbaar verleden, Een collectie op reis', 4 July-4 November 2017.Provenance:-Auction, Venduehuis, The Hague, 21 November 2012, lot 314.

    • Cees Bolding (1897-1979) Nettenboetster in de duinen, gesigneerd r.o., aquarel en krijt op papier, 2
      Feb. 28, 2023

      Cees Bolding (1897-1979) Nettenboetster in de duinen, gesigneerd r.o., aquarel en krijt op papier, 2

      Est: €100 - €200

      Cees Bolding (1897-1979) Nettenboetster in de duinen, gesigneerd r.o., aquarel en krijt op papier, 23,5 x 30 cm-Herkomst: Frans & Kapma Collectie-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Cees Bolding (1897-1979) Bosgezicht, gesigneerd en gedateerd '53 r.o., olieverf op doek, 120 x 87 cm
      Feb. 28, 2023

      Cees Bolding (1897-1979) Bosgezicht, gesigneerd en gedateerd '53 r.o., olieverf op doek, 120 x 87 cm

      Est: €250 - €400

      Veilinghuis Van Spengen
    • schilderijen; Cees Bolding (1897-1979) dames in gesprek op Amsterdams balkon, gesigneerd en gedat
      Dec. 13, 2022

      schilderijen; Cees Bolding (1897-1979) dames in gesprek op Amsterdams balkon, gesigneerd en gedat

      Est: €200 - €400

      schilderijen; Cees Bolding (1897-1979) dames in gesprek op Amsterdams balkon, gesigneerd en gedateerd 1928 r.o., olieverf op doek, 38 x 24 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Cees Bolding (Dutch 1897 - 1979)
      Nov. 28, 2022

      Cees Bolding (Dutch 1897 - 1979)

      Est: €500 - €700

      Cees Bolding (Dutch 1897 - 1979) Portrait of a woman with a cloche hat, 1961 oil on canvas signed and dated 'Cees Bolding '61' (lower left), signed again (on the artist's label attached to the stretcher) image size 75 x 65.5 cm., frame size 82.5 x 73 cm.

      Adams Amsterdam Auctions
      Nov. 28, 2022

      Est: €600 - €800

      Cees Bolding (Dutch 1897 - 1979) Portrait of a man with a pipe, 1933 oil on canvas laid down on board signed and dated 'Cees Bolding 1933' (lower right) image size 69 x 52 cm., frame size 78.5 x 62 cm.

      Adams Amsterdam Auctions
    • Cees Bolding (1897-1979) Stadstuintje in Den Haag, gesigneerd en gedateerd r.o. '75, aquarel, 4
      Oct. 04, 2022

      Cees Bolding (1897-1979) Stadstuintje in Den Haag, gesigneerd en gedateerd r.o. '75, aquarel, 4

      Est: €150 - €200

      Cees Bolding (1897-1979) Stadstuintje in Den Haag, gesigneerd en gedateerd r.o. '75, aquarel, 47,5 x 63 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Cees Bolding (1897-1979) - Hommage aan Frans Hals
      Jul. 08, 2022

      Cees Bolding (1897-1979) - Hommage aan Frans Hals

      Est: €1,200 - €1,500

      Cees Bolding (1897-1979) - Hommage aan Frans Hals - olieverf maroufle - 77,5x64,5cm - gesigneerd

      SION Auctions
    • Cees Bolding (1897 - 1979) Vissersvolk op de kade te Volendam
      Jun. 20, 2022

      Cees Bolding (1897 - 1979) Vissersvolk op de kade te Volendam

      Est: €50 - €100

      Ets B+ 29 x 39 / 49.5 x 58.5 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Bolding, Cees
      May. 21, 2022

      Bolding, Cees

      Bolding, Cees 1897 Wormerveer - 1979 Den Haag Die Oase. Signiert. Datiert 1923. Öl/Lwd., 127 x 94 cm.

    • Sirks, J. (1885-1938). Plasgezicht Reeuwijk.
      May. 19, 2022

      Sirks, J. (1885-1938). Plasgezicht Reeuwijk.

      Est: €60 - €80

      Sirks, J. (1885-1938). Plasgezicht Reeuwijk. Etching, 17x23,7 cm., signed "Jan Sirks" in pencil. - Slightly yellowed. = Knops 006 ZL. Bolding, C. (1897-1979). (Portrait of an old man). Etching, 25,5x17 cm., signed "Cees Bolding" in pencil (some vague foxing). - AND 3 engravings, i.a. by C.L. DAKE and PH. ZILCKEN.

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
    • Cees Bolding (1897-1979) 'Netten laden', gesigneerd r.o. en geannoteerd 'Scheveningen', oliever
      Apr. 26, 2022

      Cees Bolding (1897-1979) 'Netten laden', gesigneerd r.o. en geannoteerd 'Scheveningen', oliever

      Est: €300 - €500

      Cees Bolding (1897-1979) 'Netten laden', gesigneerd r.o. en geannoteerd 'Scheveningen', olieverf op board, 39,5 x 50 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Cees Bolding (1897-1979) The harbor of Volendam, etching, print signed and hand signed l.r.
      Mar. 28, 2021

      Cees Bolding (1897-1979) The harbor of Volendam, etching, print signed and hand signed l.r.

      Est: €10 - €20

      Cees Bolding (1897-1979) The harbor of Volendam, etching, print signed and hand signed l.r. Condition on request 28.5_35

      Veilinghuis Colours
    • Cees BOLDING (1897-1979), Volendam 1923 "zwei holländische Jungs" Aquarell
      Apr. 16, 2020

      Cees BOLDING (1897-1979), Volendam 1923 "zwei holländische Jungs" Aquarell

      Cees BOLDING (1897-1979), Volendam 1923 "zwei holländische Jungs" Aquarell, ger/Glas, RG 49x35 cm

      Auktionshalle Cuxhaven
      Mar. 28, 2020

      Auktionshalle Cuxhaven
    • Monumental painting by Cees Bolding
      May. 27, 2019

      Monumental painting by Cees Bolding

      Est: €800 - €1,200

      - BOLDING, Cees (Dutch 1897 - 1979). Smugglers at the harbour of Scheveningen, 1941. Oil on canvas, located, signed, and dated 'Scheveningen Cees Bolding'41' (lower left); framed. Some stable craquelure, good condition.

      Adams Amsterdam Auctions
    • Bolding, C. (1897-1979). (Fishermen in the harbour of Volendam). Etching and aquatint, printed in br
      Nov. 29, 2018

      Bolding, C. (1897-1979). (Fishermen in the harbour of Volendam). Etching and aquatint, printed in br

      Est: €100 - €150

      Bolding, C. (1897-1979). (Fishermen in the harbour of Volendam). Etching and aquatint, printed in brown, 28,8x39,3 cm., signed in pencil and "proefdruk Volendam Leidijk", signed and "1924" in the plate.

    • SIGNED CEES BOLDING OIL ON CANVAS
      Jul. 03, 2018

      SIGNED CEES BOLDING OIL ON CANVAS

      Est: €60 - €120

      (1897 - 1979), depicted landscape with trees, 80 x 70 cm.

      Veilinghuis de Jager
      Jul. 03, 2018

      Est: €100 - €200

      (1897 - 1979), depicting cathedral, 85 x 65 cm.

      Veilinghuis de Jager
    • SIGNED CEES BOLDING DRAWING
      Jul. 03, 2018

      SIGNED CEES BOLDING DRAWING

      Est: €40 - €80

      (1897 - 1979), depicting scene with houses, 70 x 53 cm.

      Veilinghuis de Jager
    • SIGNED CEES BOLDING PORTRET
      Jul. 03, 2018

      SIGNED CEES BOLDING PORTRET

      Est: €20 - €40

      (1897 - 1979), 30 x 39 cm.

      Veilinghuis de Jager
      Jul. 03, 2018

      Est: €120 - €240

      (1897 - 1979), depicting scene with trees, 87 x 120 cm.

      Veilinghuis de Jager
      Apr. 24, 2018

      Est: €60 - €120

      1897 - 1979, 60 x 55 cm.

      Veilinghuis de Jager
    • Cees Bolding (1897-1979) (2x)
      Feb. 21, 2018

      Cees Bolding (1897-1979) (2x)

      Est: €200 - €300

      Korenvelden Limburg, 'Falaise', rechtsonder get. en gedateerd 42, linksonder get. en getiteld en in dorso get. en meloenstraat 135, olieverf op board, 47,5x37 cm, olieverf op karton, 29,5x41 cm

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Feb. 21, 2018

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €150 - €200

      Vissershaven Harderwijk, en Huisje in Roosteren (1959)., beide rechtsonder get., 2 aquarellen, 49x63 cm en 30x47 cm Herkomst: Bolding was een zwager van de grootvader van de inzender.

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Dec. 20, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €150 - €250

      'Hr.Ms. Zeeland en Hr.Ms. Poolster' rechtsonder get. en gedateerd '66 aquarel op papier, 45x63 cm

    • Cees Bolding (1897-1979) en anderen
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979) en anderen

      Est: €100 - €120

      'Boetster, Scheveningen', Portret, Stadsgezicht (2x), Bosje: alle get. Daarbij: 3 werken van andere kunstnaars tekening /aquarel, alles zonder lijst, diverse afm.

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €150 - €200

      Dame in tenue de ville rechtsonder get. olieverf op board, 119x63 cm

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €140 - €160

      Vrouw uit Schipluiden, Portret van vader van de kunstenaar, Mansportret (1921) alle get. aquarel, 33x43 cm en 2 etsen, eigen druk, circa 24x15 cm

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €200 - €300

      Dame in blauwe japon linksonder get. en gedateerd 1933 olieverf op doek, geplakt op board, 63,5x43 cm

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €120 - €150

      Damesportet (3x), en Jongensportret waarvan 1 get. olieverf op doek, waarvan 3x opgeplakt op board (4x), diverse afm.

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €120 - €150

      Portret van de 21-jarige Lous, en Damesportret beide get. olieverf op doek, 1 opgeplakt (2x), 57x45 cm en 49x36 cm

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €140 - €180

      Stadsgezicht Rhenen, Huizen dorpsrand beide rechtsonder get. olieverf op doek, geplakt op karton, 33x45 cm en 23,5x31,5 cm

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €150 - €200

      Limburg (2x), Zillertal, Stadsgezicht alle rechtsonder get. aquarellen (4x), circa 30x45 cm

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €150 - €200

      Jonge vrouw in appel-groene jurk rechtsonder get. en gedateerd '67 olieverf op doek, 81x57 cm

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €150 - €200

      'Mijn moeder' rechts midden get. en rechtsboven gedateerd 1932; in dorso adres van de schilder: Meloenstraat Den Haag. olieverf op doek, 47,5x38 cm

    • No lot
      Oct. 18, 2017

      No lot

      No lot

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €100 - €150

      Landschap met bomen rechtsonder get., tevens in dorso get. en adres van de schilder: Badhuisstraat Scheveningen. olieverf op doek, 119x86 cm

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €300 - €500

      'Voorjaar Hoge Weg Scheveningen' rechtsonder get., tevens in dorso get. en adres van de schilder: Badhuisstraat Scheveningen. olieverf op doek, 69x79 cm

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €300 - €400

      Eglise de la Trinité, Falaise (Frankrijk) rechtsonder get. en gedateerd '74. Tevens in dorso get. en adres van de schilder: Meloenstraat, Den Haag. olieverf op doek, 63x83 cm

    • Cees Bolding (1897-1979)
      Oct. 18, 2017

      Cees Bolding (1897-1979)

      Est: €100 - €150

      'Scheveningse bosjes' rechtsonder get. en in dorso get. en adres van de schilder: Badhuisstraat, Scheveningen. olieverf op doek, 78x98 cm