Jean François de Boever Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist

      • Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), oil on plywood panel of a young woman, signed, 1930s
        Jun. 15, 2024

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), oil on plywood panel of a young woman, signed, 1930s

        Est: €500 - €1,000

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), oil on plywood panel of a young woman, signed, 1930s Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), olie op triplexpaneel van een jonge vrouw, getekend, jaren '30

        Maison Jules Veilinghuis
      • De Boever Jan Frans - Will-o'-the-wisp
        Mar. 02, 2024

        De Boever Jan Frans - Will-o'-the-wisp

        Est: €1,600 - €2,400

        Oil on paper on board - Sig.

        De Vuyst
        Mar. 02, 2024

        Est: €100 - €500

        DE BOEVER JAN FRANS (1872 - 1949) olieverfschilderij op doek : "Portret van een moeder met kinderen" - 155 x 100 getekend early 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Jan Frans De Boever

        DVC
      • Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), oil on panel La fuite, signed and dated 1940
        Feb. 17, 2024

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), oil on panel La fuite, signed and dated 1940

        Est: €400 - €600

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), oil on panel La fuite, signed and dated 1940 Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), olie op paneel La fuite, getekend en gedateerd 1940

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), opaque paint on paper, mounted on cardboard Fétiche, signed with oeuvre catalogue by Jan Boddaert 2016 and booklet Life and work by Roger de Buyst 1984
        Feb. 17, 2024

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), opaque paint on paper, mounted on cardboard Fétiche, signed with oeuvre catalogue by Jan Boddaert 2016 and booklet Life and work by Roger de Buyst 1984

        Est: €1,200 - €1,600

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), opaque paint on paper, mounted on cardboard Fétiche, signed with oeuvre catalogue by Jan Boddaert 2016 and booklet Life and work by Roger de Buyst 1984 Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), dekverf op papier, gekleefd op karton Fétiche, getekend met oeuvrecatalogus door Jan Boddaert 2016 en boekje Leven en werk door Roger de Buyst 1984

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan Frans BOEVER DE (1872-1949), oil on cardboard, Les fleurs du mal, signed
        Nov. 25, 2023

        Jan Frans BOEVER DE (1872-1949), oil on cardboard, Les fleurs du mal, signed

        Est: €1,200 - €1,600

        Jan Frans BOEVER DE (1872-1949), oil on cardboard, Les fleurs du mal, signed Jan Frans BOEVER DE (1872-1949), olie op karton, Les fleurs du mal, getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), oil on cardboard, Salomé, signed
        Sep. 23, 2023

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), oil on cardboard, Salomé, signed

        Est: €1,000 - €1,500

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), oil on cardboard, Salomé, signed Jan Frans DE BOEVER (1872-1949), olie op karton, Salomé, getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • Tableaux DE BOEVER Jan Frans (1872 - 1949) Huile sur carton "La danse
        Sep. 13, 2023

        Tableaux DE BOEVER Jan Frans (1872 - 1949) Huile sur carton "La danse

        Est: €500 - €700

        Tableaux DE BOEVER Jan Frans (1872 - 1949) Huile sur carton "La danseuse orientale". Signé en bas à droite J. de Boever. Ecole belge. Voir au dos une étiquette de la collection de Jean-Paul Meulemeester. Dim.:+/-22,5x17,5cm.

      • JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949)
        Dec. 08, 2022

        JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949)

        Est: €200 - €300

        Mandolin player with monkey. Oil on paper. Signed in upper right corner. Frame. Description FR Joueuse de mandoline avec un singe. Huile sur papier. Signé en haut à droite. Cadre. Beschrijving NL Mandolinespeelster met aapje. Olie op papier. Getekend rechtsboven. Kader.

        Dec. 06, 2022

        Est: €800 - €1,000

        'Sibylle'. Board. Title and signature on verso. Description FR 'Sibylle'. Panneau. Titre et signature au revers. Beschrijving NL 'Sibylle'. Board. Titel en signatuur op verso.

      • Jan Frans De BOEVER (1872-1949)
        Sep. 18, 2022

        Jan Frans De BOEVER (1872-1949)

        Est: €1,000 - €1,500

        Jan Frans De BOEVER (1872-1949) Oil on panel Sirène, signed. Olie op paneel Sirène, gesigneerd.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan Frans BOEVER DE (1872-1949)
        Jun. 25, 2022

        Jan Frans BOEVER DE (1872-1949)

        Est: €2,500 - €3,000

        Jan Frans BOEVER DE (1872-1949) Oil on panel Le débutant. Signed at the front and signed and titled at the back. Olie op paneel Le débutant. Vooraan getekend en achteraan getekend en getiteld.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan Frans DE BOEVER (1872-1949)
        Jun. 25, 2022

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949)

        Est: €1,000 - €1,500

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Triptych 'Croix résurrectionnelle ' 1940, oil on paper pasted on cardboard, signed. With original label signed JF De Boever. Triptiek 'Het verrijzeniskruis' 1940, olieverf op papier gekleefd op karton, getekend. Met origineel etiket getekend JF De Boever.

        Maison Jules Veilinghuis
        May. 14, 2022

        Est: €1,200 - €1,600

        Jan Frans BOEVER DE (1872-1949) Oil on panel 'Venus'. Signed. Olie op paneel 'Venus'. Gesigneerd.

        Maison Jules Veilinghuis
        Mar. 31, 2022

        Est: €2,500 - €3,500

        Nude and the death. Pastel and gouache. Signed. Framed. Description FR Nu avec la mort. Pastel et gouache. Signé. Encadré. Beschrijving NL Naakt met de Dood. Pastel en gouache. Getekend. Kader.

        Feb. 27, 2022

        Est: €3,000 - €4,500

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Titled 'Lesbos' Gouache on cardboard, signed. Getiteld 'Lesbos' Gouache op karton, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
        Feb. 27, 2022

        Est: €3,000 - €4,000

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) 'La beatrice' Gouache on cardboard, signed. 'La beatrice' Gouache op karton, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
        Feb. 26, 2022

        Est: €1,200 - €1,800

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Titled 'L'Ecrin'. Oil on board, signed. Getiteld 'L'Ecrin'. Olie op paneel, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
        Feb. 26, 2022

        Est: €1,200 - €1,600

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Titled 'Fleuve d'Oubli'. Oil on board, signed. Getiteld 'Fleuve d'Oubli'. Olie op paneel, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Oeuvrecatalogus by Jan Boddaert
        Nov. 27, 2021

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Oeuvrecatalogus by Jan Boddaert

        Est: €100 - €150

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Oeuvrecatalogus by Jan Boddaert Oeuvrecatalogus door Jan Boddaert.

        Maison Jules Veilinghuis
        Nov. 27, 2021

        Est: €5,000 - €6,000

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Titled 'Sybelle, La coupe fatale & La glue'. Oil on cardboard, signed. Getiteld 'Sybelle, La coupe fatale & La glue'. Olie op karton, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
        Nov. 27, 2021

        Est: €1,000 - €1,500

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Titled 'Fétiche'. Oil on cardboard, signed. Titel 'Fétiche'. Olie op karton, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
        Sep. 26, 2021

        Est: €600 - €800

        Jan Frans BOEVER DE (1872-1949) Titled 'La Gerbe'. Oil on cardboard, signed. Getiteld 'La Gerbe'. Olie op karton, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
        Sep. 25, 2021

        Est: €1,200 - €1,600

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Titled 'Le Vitrail'. Oil on cartboard, signed. 'Le Vitrail'. Olie op karton, getekend. vermelding achterzijde titel en signatuur in potlood.

        Maison Jules Veilinghuis
      • "Potin" gouache sur papier collé en plein sur carton. Signé en bas à droite J. De Boever. Ecole belg
        Sep. 15, 2021

        "Potin" gouache sur papier collé en plein sur carton. Signé en bas à droite J. De Boever. Ecole belg

        Est: €800 - €1,200

        "Potin" gouache sur papier collé en plein sur carton. Signé en bas à droite J. De Boever. Ecole belge. Dim.:+/-32,5x23,5cm.

      • "Vesta" gouache sur papier collé en plein sur carton. Signé en bas à droite J. De Boever. Ecole belg
        Sep. 15, 2021

        "Vesta" gouache sur papier collé en plein sur carton. Signé en bas à droite J. De Boever. Ecole belg

        Est: €800 - €1,200

        "Vesta" gouache sur papier collé en plein sur carton. Signé en bas à droite J. De Boever. Ecole belge. Dim.:+/-32,5x23,3cm.

      • Jan Frans De Boever (1872-1949)
        Jun. 12, 2021

        Jan Frans De Boever (1872-1949)

        Est: €800 - €1,200

        Jan Frans De Boever (1872-1949) Titled L'Obole. Oil on paper on cardboard, signed. Catalogue raisonné Jan Boddaert n° 378.1 Getiteld L'Obole. Olieverf op papier op karton, gesigneerd. Oeuvrecatalogus Jan Boddaert n ° 378.1

        Maison Jules Veilinghuis
        Apr. 03, 2021

        Est: €300 - €500

        DE BOEVER JAN FRANS (1872 - 1949) olieverfschilderij op paneel : "De gevallen Walküre" - 22,5 x 27 afgebeeld in oeuvre-catalogus van Jan Bodart early 20th Cent. oil on panel with a typical symbolistic theme by Jan Frans De Boever - depicted in the catalog by Jan Bodart

        DVC
      • Jan Frans De Boever
        Mar. 27, 2021

        Jan Frans De Boever

        Est: €1,600 - €2,000

        Jan Frans De Boever Titled 'Cendrillon'. Oil on panel. Signed and dated 1930. included in the catalog raisonné Jan Boddaert Getiteld 'Cendrillon'. Olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1930. Opgenomen in de oeuvrecatalogus van Jan Boddaert.

        Maison Jules Veilinghuis
      • De Boever Jan Frans - Une charogne (Les fleurs du mal) (1923)
        Mar. 06, 2021

        De Boever Jan Frans - Une charogne (Les fleurs du mal) (1923)

        Est: €1,200 - €1,800

        Gouache on paper - Sig.

        De Vuyst
        Jan. 30, 2021

        Est: €4,000 - €6,000

        Jan Frans De Boever (1872-1949) Oil on paper on panel Le Brocken 1935 on Walpurgis Night the witches gathered there to celebrate the witch's Sabbath and have sexual intercourse with the devil who appeared on the Brocken in the form of a goat signed J DE BOEVER Olieverf op papier op paneel. Le Brocken 1935 op Walpurgisnacht kwamen de heksen daar bijeen om de heksensabbat te vieren en geslachtsgemeenschap te hebben met de duivel die op de Brocken verscheen in de vorm van een geit. gesigneerd J DE BOEVER

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan Frans BOEVER DE (1872-1949) photo plates
        Jan. 30, 2021

        Jan Frans BOEVER DE (1872-1949) photo plates

        Est: €120 - €160

        Jan Frans BOEVER DE (1872-1949) photo plates Lot with 16 original photo plates (+1 broken) of works from and by Jan Frans De Boever Lot met 16 originele fotoplaten (+1 gebroken) van werken van en door Jan Frans De Boever

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jan Frans De Boever (1872-1949) L'Apocalypse, huile sur toile, si
        Dec. 10, 2020

        Jan Frans De Boever (1872-1949) L'Apocalypse, huile sur toile, si

        Est: CHF800 - CHF1,200

        Jan Frans De Boever (1872-1949) L'Apocalypse, huile sur toile, signée, 55x67 cm

        Geneve Encheres
        Oct. 17, 2020

        Est: €1,400 - €1,800

        oil on board Méduse

        Maison Jules Veilinghuis
        Jun. 29, 2020

        Est: €1,000 - €1,400

        Oil on board La marionette

        Maison Jules Veilinghuis
        Dec. 01, 2019

        Est: €1,200 - €1,400

        oil on panel Damaë

        Maison Jules Veilinghuis
      • Jean-François DE BOEVER (1872-1949), Charles BAUDELAIRE (1821-1867). Les Fleurs du mal, vers 1915.
        Nov. 08, 2019

        Jean-François DE BOEVER (1872-1949), Charles BAUDELAIRE (1821-1867). Les Fleurs du mal, vers 1915.

        Est: €4,000 - €5,000

        Jean-François DE BOEVER (1872-1949), Charles BAUDELAIRE (1821-1867). Les Fleurs du mal, vers 1915. Un album demi-percaline terre de Sienne, dos lisse titré à l’encre, contenant 75 dessins et esquisses à l’encre et au crayon, formats divers. Dessins symbolistes destinés à l’illustration des Fleurs du mal, considérée comme le chef-d’œuvre de De Boever, et probablement aussi celui de Charles Baudelaire.

        Marie-Saint Germain
        Sep. 29, 2019

        Est: €1,400 - €1,600

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) oil on panel Pantins

        Maison Jules Veilinghuis
        Sep. 28, 2019

        Est: €1,400 - €1,600

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) oil on board The indecisive hour

        Maison Jules Veilinghuis
      • JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) Crépuscule. Olie op papier op ka
        Jun. 18, 2019

        JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) Crépuscule. Olie op papier op ka

        Est: €500 - €600

        JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) Crépuscule. Olie op papier op karton. Titel en signatuur op etiket op verso. Tent.: Gent, Zaal Phoenix, 1933; Gent, Zaal Taets, 1933, id. 1936 en 1939 23.5 x 35.5 cm Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 116B, ill.JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Crépuscule' Huile sur papier sur carton. Titre et signature sur étiquette au revers. Expo.: Gand, salle Phoenix, 1933; Gand, salle Taets, 1933, id. 1936 et 1939 23.5 x 35.5 cm Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 116B, ill.JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) Crépuscule. Oil on paper on cardboard. Title and signature on label on the reverse. Exhibition: Ghent, Zaal Phoenix, 1933, Ghent, Zaal Taets, 1933, id. 1936 and 1939. 23.5 x 35.5 cm Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 116B, ill.

      • JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) L'Hétaïre. Triptiek. Olie op kar
        Jun. 18, 2019

        JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) L'Hétaïre. Triptiek. Olie op kar

        Est: €600 - €800

        JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) L'Hétaïre. Triptiek. Olie op karton. Getekend 'J De Boever'. Gevat in één kader. Herkomst: Gent, Sint-John, s.d. (etiket op verso) 19 x 15.5 (x2); 19 x 22.5 cm Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 265.1, ill.JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'L'Hétaire' Triptyque à l'huile sur carton. Signé 'J De Boever'. Dans un seul cadre. Provenance: Gand, Sint-John, s.d. (étiquette au revers) 19 x 15.5 (x2); 19 x 22.5 cm Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 265.1, ill.JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) L'Hétaïre. Triptych. Oil on cardboard. Signed 'J De Boever'. Mounted in one frame. Provenance: Ghent, Saint-John, w.d. (label on the verso) 19 x 15.5 (x2); 19 x 22.5 cm Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 265.1, ill.

        Jun. 02, 2019

        Est: €2,000 - €2,500

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Triptych Oil on cardboard L'Ange Médiateur 1945 label on the back

        Maison Jules Veilinghuis
        Mar. 23, 2019

        Est: €600 - €800

        Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Oil on paper/cartboard, signed

        Maison Jules Veilinghuis
      • *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949)
        Mar. 19, 2019

        *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949)

        Est: €800 - €1,200

        *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Pantomime' Papier op karton. Getekend 'J.De Boever'. Titel en signatuur eveneens op verso. Tent.: Brussel, Galerie d'Art, 1926 26 x 50 (43.5 x 68) Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 401, ill. *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Pantomime' Carton. Signé 'J.De Boever'. Titre et signature également au revers. Expo.: Bruxelles, Galerie d'Art, 1926 26 x 50 (43.5 x 68) Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 401, ill. *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Pantomine' Paper on cardboard. Signed 'J.De Boever'. Title and signature on the reverse. Expo: Gent, Galerie d'Art, 1926. 26 x 50 (43.5 x 68) Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 401, ill.

        Mar. 19, 2019

        Est: €1,250 - €1,500

        *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'L'Hétaïre' Triptiek. Olie op karton. Getekend 'J De Boever'. Gevat in één kader. Herkomst: Gent, Sint-John, s.d. (etiket op verso) 19 x 15.5 (x2); 19 x 22.5 Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 265.1, ill. *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'l'Hétaire' Triptyque à l'huile sur carton. Signé 'J De Boever'. Dans un seul cadre. Provenance: Gand, Sint-John, s.d. (étiquette au revers) 19 x 15.5 (x2); 19 x 22.5 Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 265.1, ill. *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'l'Hétaïre' Triptych. Oil on cardboard. Signed 'J De Boever'. Mounted in one frame. Provenance: Ghent, Saint-John, w.d. (label on the verso) 19 x 15.5 (x2); 19 x 22.5 Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 265.1, ill.

        Mar. 19, 2019

        Est: €800 - €1,000

        *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Crépuscule' Olie op papier op karton. Titel en signatuur op etiket op verso. Tent.: Gent, Zaal Phoenix, 1933; Gent, Zaal Taets, 1933, id. 1936 en 1939 23.5 x 35.5 Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 116B, ill. *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Crépuscule' Huile sur papier sur carton. Titre et signature sur étiquette au revers. Expo.: Gand, salle Phoenix, 1933; Gand, salle Taets, 1933, id. 1936 et 1939 23.5 x 35.5 Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 116B, ill. *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Crépuscule' Oil on paper on cardboard. Title and signature on label on the reverse. Exhibition: Ghent, Zaal Phoenix, 1933, Ghent, Zaal Taets, 1933, id. 1936 and 1939. 23.5 x 35.5 Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 116B, ill.

        Mar. 19, 2019

        Est: €1,000 - €1,250

        *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Judith' Olie op papier op karton. Getekend 'J.De Boever'. Tent.: Brussel, Galerie d'Art, 1926; Expo, 1928. 33 x 23 Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 308, ill. *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Judith' Huile sur papier sur carton. Signé J.De Boever'. Expo.: Bruxelles, Galerie d'Art, 1926: Expo, 1928 33 x 23 Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 308, ill. *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Judith' Oil on paper on cardboard. Signed 'J.De Boever'. Exhibition: Brussels, Galerie d'Art, 1926; Exhibition, 1928. 33 x 23 Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 308, ill.

        Mar. 19, 2019

        Est: €1,000 - €1,200

        *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Vierge folle' Olie op karton. Getekend 'J.De Boever'. Titel en signatuur op verso. In eigentijdse Art Deco kader. Tent.: Gent, Zaal Phoenix, 1926 20.5 x 41 Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 535 *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Vierge folle' Huile sur carton. Signé 'J.De Boever'. Titre et signature au revers. Dans un encadrement d'époque Art Déco. Expo.: Gand, salle Phoenix, 1926 20.5 x 41 Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 535 *JAN FRANS DE BOEVER (1872-1949) 'Vierge folle' Oil on cardboard. Signed 'J.De Boever'. Title and signature on the verso. In period Art Deco frame. Exhibition: Ghent, Zaal Phoenix, 1926 20.5 x 41 Lit.: J. Boddaert, Jan Frans De Boever, 1872-1949, Gent, 2016, cat nr. 535