Ferdinand Boersma Sold at Auction Prices

Porträtzeichner, Painter, Porträtmaler, Flower painter, Still life painter

      Oct. 05, 2023

      Est: €100 - €150

      Ferdinand Boersma (1906-1979) 5 werken op papier waaronder 1 aquarel van Henk Vermeulen met afbeelding van vrouwelijk naakt, 2 aquarellen van Ferdinand Boersma waarvan 1 met de afbeelding van Schloss Gödens in Duitsland, gesigneerd en gedateerd r.o. 2011, 17 x 18,5 cm; en een dorpsgezicht, gesigneerd r.o., 19 x 18,5 cm; en 1 ets met afbeelding van molen bij kasteel van een andere hand, gesigneerd en gedateerd r.o. '77, plaatmaat 14,5 x 19 cm en 1 russisch werk met afbeelding van bloemen in tuin

      Veilinghuis Van Spengen
    • Ferdinand Boersma (1906-1979) 3 werken op papier waaronder 2 aquarellen van
      Jun. 27, 2023

      Ferdinand Boersma (1906-1979) 3 werken op papier waaronder 2 aquarellen van

      Est: €75 - €100

      Ferdinand Boersma (1906-1979) 3 werken op papier waaronder 2 aquarellen van Ferdinand Boersma waarvan 1 met de afbeelding van Schloss Gödens in Duitsland, gesigneerd en gedateerd r.o. 2011, 17 x 18,5 cm; en een dorpsgezicht, gesigneerd r.o., 19 x 18,5 cm; en 1 ets met afbeelding van molen bij kasteel van een andere hand, gesigneerd en gedateerd r.o. '77, plaatmaat 14,5 x 19 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Ferdinand Boersma (1906-1979) Winters dorpsgezicht, gesigneerd r.o., olieverf op board, 31,5 x 46,5
      Feb. 28, 2023

      Ferdinand Boersma (1906-1979) Winters dorpsgezicht, gesigneerd r.o., olieverf op board, 31,5 x 46,5

      Est: €150 - €300

      Ferdinand Boersma (1906-1979) Winters dorpsgezicht, gesigneerd r.o., olieverf op board, 31,5 x 46,5 cm-Herkomst: Frans & Kapma Collectie-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Ferdinand Boersma (1906-1979) Gezicht op Montfoort, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd (B).
      Mar. 19, 2021

      Ferdinand Boersma (1906-1979) Gezicht op Montfoort, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd (B).

      Est: €50 - €80

      Ferdinand Boersma (1906-1979) Gezicht op Montfoort, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd (B). 30 x 45 cm / 37 x 52 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • F. Boersma, Still life with onions
      Jul. 02, 2020

      F. Boersma, Still life with onions

      Ferdinand Boersma. 1906 - 1979 Hengelo. Still life with onions. Oil paint on panel. Dimensions: H 26 x W 28 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis