Hessel de Boer Sold at Auction Prices

Painter, b. 1921 - d. 2003

      • Hessel de Boer (1921 - 2003) Frans landschap
        Sep. 23, 2024

        Hessel de Boer (1921 - 2003) Frans landschap

        Est: €400 - €600

        Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '52, verso een portret van een lezend jongetje. B 70 x 82 / 72 x 84 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Aug. 24, 2023

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €100 - €200

        Portret van de Nederlandse schilder George Lampe, niet gesigneerd, met tentoonstellings- of inventaris label verso.

        Vendu Rotterdam
      • Hessel de Boer (1921-2003)
        May. 16, 2023

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €200 - €400

        Portrait of a Dutch painter called George Lampe, not signed, with exhibition or inventory label verso.

        Vendu Rotterdam
      • Hessel de Boer (1921-2003) Wijds landschap, gesigneerd met initialen r.o., marouflé, 47,5 x 65 cm -H
        Feb. 28, 2023

        Hessel de Boer (1921-2003) Wijds landschap, gesigneerd met initialen r.o., marouflé, 47,5 x 65 cm -H

        Est: €200 - €400

        Hessel de Boer (1921-2003) Wijds landschap, gesigneerd met initialen r.o., marouflé, 47,5 x 65 cm -Herkomst: Veiling Christie's, Amsterdam, 'Pictures, Watercolours and Drawings, 2 jul 2003, lot 272--zonder lijst-

        Veilinghuis Van Spengen
      • Hessel de Boer (1921-2003) Paadje door heuvellandschap, gesigneerd en gedateerd r.o. '52, met op ver
        Feb. 28, 2023

        Hessel de Boer (1921-2003) Paadje door heuvellandschap, gesigneerd en gedateerd r.o. '52, met op ver

        Est: €400 - €600

        Hessel de Boer (1921-2003) Paadje door heuvellandschap, gesigneerd en gedateerd r.o. '52, met op verso een portret van een jongen met boek, olieverf op doek, 70,5 x 81,5 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Hessel de Boer (1921 - 2003) Straat te Den Haag, vermoedelijk Prinsenvinkenpark
        Sep. 26, 2022

        Hessel de Boer (1921 - 2003) Straat te Den Haag, vermoedelijk Prinsenvinkenpark

        Est: €400 - €600

        Olieverf op doek, r.o. gesigneerd A 57 x 47 / 70 x 61 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Hessel de Boer (1921-2003) Portrait of a lady, signed (top
        May. 17, 2022

        Hessel de Boer (1921-2003) Portrait of a lady, signed (top

        Est: €100 - €150

        Hessel de Boer (1921-2003) Portrait of a lady, signed (top right), oil on canvas. 50 x 40 cm.

        Medusa Auctioneers
      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Jun. 16, 2021

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €1,000 - €1,500

        Sint Nicolaaskerk Amsterdam

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Hessel de Boer (1921-2003) 'Sophialaan 10, the Hague', signed lower right, canvas. H.45 cm. W. 61 cm. Condition report available on request.
        Jun. 10, 2021

        Hessel de Boer (1921-2003) 'Sophialaan 10, the Hague', signed lower right, canvas. H.45 cm. W. 61 cm. Condition report available on request.

        Est: €400 - €500

        Zeeuws Veilinghuis
      • Hessel de Boer (1921-2003) Blaricum in winter, oil on canvas
        Jun. 02, 2021

        Hessel de Boer (1921-2003) Blaricum in winter, oil on canvas

        Est: €1,100 - €1,450

        Hessel de Boer (1921-2003) Blaricum in winter, oil on canvas, signed. 70 x 80

        Veilinghuis Colours
      • Hessel de Boer, Summer city park (impressionistic)
        Apr. 08, 2021

        Hessel de Boer, Summer city park (impressionistic)

        Hessel de Boer. 1921 - 2003. Summer city park, impressionistic. Oil on linen. Dimensions: H 45 x W 65 cm. In good condition.

        Twents Veilinghuis
      • HESSEL DE BOER, WINTER VILLAGE VIEW BLARICUM
        Jan. 07, 2021

        HESSEL DE BOER, WINTER VILLAGE VIEW BLARICUM

        Hessel de Boer. 1921 - 2003. Winter village view Blaricum. Oil on linen. Dimensions: H 70 x W 80 cm. In good condition.

        Twents Veilinghuis
      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Nov. 05, 2020

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €1,200 - €1,500

        Amsterdam

        Richard ter Borg kunsthandel
      • Hessel de Boer, Winter village view Blaricum
        Oct. 22, 2020

        Hessel de Boer, Winter village view Blaricum

        Twents Veilinghuis
      • Boer, de Hessel (1921-2003) 'Winter view near Blaricum'
        Oct. 06, 2020

        Boer, de Hessel (1921-2003) 'Winter view near Blaricum'

        Est: €200 - €260

        Boer, de Hessel (1921-2003) & nbsp; "Winter view near Blaricum", oil / canvas, h 33 x w 38 cm (purchase report Arnold art gallery available).

        Veilinghuis Omnia
      • Hessel de Boer (1921-2003) - marouflé, 104 x 83,5, Portret van een elegante dame, gesigneerd en g
        Jun. 09, 2020

        Hessel de Boer (1921-2003) - marouflé, 104 x 83,5, Portret van een elegante dame, gesigneerd en g

        Est: €600 - €800

        Hessel de Boer (1921-2003) marouflé, 104 x 83,5, Portret van een elegante dame, gesigneerd en gedateerd l.b. '60

        Veilinghuis Van Spengen
      • Hessel de Boer, Damenportrait
        May. 30, 2020

        Hessel de Boer, Damenportrait

        Hessel de Boer, Damenportrait Bildnis einer jungen, interessiert den Betrachter anblickenden Dame, vor dunklem Grund, leicht pastose Portraitmalerei, Öl auf Leinwand, Mitte 20. Jh., links oben signiert „Hessel de Boer“, auf Leinwand rückseitig Stempel „Maler Hessel de Boer ...“, Kratzer in Malschicht, gerahmt, Falzmaß ca. 50,5 x 40,7 cm. Künstlerinfo: niederl. Maler und Zeichner (1921 Haarlem bis 2003 Den Haag). [Silver&Metals] [Fine]

        Feb. 29, 2020

        Hessel de Boer, Damenportrait

        Hessel de Boer, Damenportrait Bildnis einer jungen, interessiert den Betrachter anblickenden Dame, vor dunklem Grund, leicht pastose Portraitmalerei, Öl auf Leinwand, Mitte 20. Jh., links oben signiert „Hessel de Boer“, auf Leinwand rückseitig Stempel „Maler Hessel de Boer ...“, Kratzer in Malschicht, gerahmt, Falzmaß ca. 50,5 x 40,7 cm. Künstlerinfo: niederl. Maler und Zeichner (1921 Haarlem bis 2003 Den Haag). RefScu120220

      • Sensual painting of a red-haired girl
        Dec. 02, 2019

        Sensual painting of a red-haired girl

        Est: €1,500 - €2,000

        - BOER, Hessel de (Dutch 1921 - 2003). (Standing nude). Oil on canvas, with studio stamp 'Atelier Hessel de Boer Venduehuis 2011' (on the reverse); framed in gilded frame. Very good condition.

        Adams Amsterdam Auctions
        Nov. 23, 2019

        Hessel de Boer, Damenportrait

        Bildnis einer jungen, interessiert den Betrachter anblickenden Dame, vor dunklem Grund, leicht pastose Portraitmalerei, Öl auf Leinwand, Mitte 20. Jh., links oben signiert „Hessel de Boer“, auf Leinwand rückseitig Stempel „Maler Hessel de Boer ...“, Kratzer in Malschicht, gerahmt, Falzmaß ca. 50,5 x 40,7 cm. Künstlerinfo: niederl. Maler und Zeichner (1921 Haarlem bis 2003 Den Haag).

      • Hessel de Boer (Haarlem 1921 - The Hague 2003)
        Jun. 17, 2019

        Hessel de Boer (Haarlem 1921 - The Hague 2003)

        Est: €1,800 - €2,800

        Reclining nude With studio stamp on the stretcher Oil on canvas, 60 x 85.2 cm Provenance: - Auction Venduehuis der Notarissen, The Hague, 9 November 2011, lot 284 - Private collection, the Netherlands Note: While most of his contemporaries worked in the expressionist, abstract or minimalist style, De Boer continued working as an impressionist, and not without merit. The delicate nude present, showing his absolute craftsmanship, can be compared to the posing ladies portrayed by Isaac Israels (1865-1934). Only De Boer’s oeuvre is best of both worlds, showing in the Japonesque drapery in the back, executed almost better than George Hendrik Breitner (1857-1923) did in his famous portraits of girls in kimonos.

        AAG Auctioneers
      • Hessel de Boer (Netherlands, 1921 - 2003)
        Dec. 09, 2018

        Hessel de Boer (Netherlands, 1921 - 2003)

        Hessel de Boer (Netherlands, 1921 - 2003) Oil on canvas painting of a Chateau. Signed lower right. Oil/Canvas. Christie's label verso. Sight Size: 11 x 20 in. Overall Size: 15 x 23 in.

        Helmuth Stone
      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Aug. 29, 2018

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €500 - €700

        Haagse straatbeeld (mogelijk in Prinsevinkpark), olieverf op doek, 56x46 cm rechtsonder get.

      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Aug. 29, 2018

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €400 - €500

        Naakte jonge vrouw leunend op witte rieten stoel, olieverf op doek, 37,5x46 cm rechtsboven get.

      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Aug. 29, 2018

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €600 - €800

        Halfnaakt liggend op sofa, olieverf op doek, zonder lijst, 30x51 cm linksonder get.

      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Aug. 29, 2018

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €300 - €400

        Boerderij met bloesemboomgaard, olieverf op doek, 32x40 cm linksonder get.

      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Aug. 29, 2018

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €400 - €500

        Slenteren langs de Hofvijver in 's-Gravenhage, olieverf op doek, 73x74 cm rechtsonder get.

        Aug. 26, 2018

        Helmuth Stone
      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Jun. 27, 2018

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €700 - €1,000

        Melkweg in Blaricum' , olieverf op doek, 62x73 cm rechtsonder get.

        Apr. 29, 2018

        Hessel de Boer (Netherlands, 1921 - 2003) Oil on canvas painting of a Chateau. Signed lower right. Oil/Canvas. Christie's label verso. Sight Size: 11 x 20 in.

        Sarasota Estate Auction
      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Feb. 21, 2018

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €700 - €900

        Slenteren langs de Hofvijver in 's-Gravenhage, rechtsonder get., olieverf op doek, 73x74 cm

      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Dec. 20, 2017

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €500 - €700

        Winter in hertenweide bij de Koekamp te Den Haag rechtsonder get. olieverf op doek, 69x97 cm

      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Dec. 14, 2016

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €700 - €900

        Hessel de Boer (1921-2003) Winter in Blaricum rechtsonder get. olieverf op doek, 64x69 cm

      • Hessel de Boer (1921-2003) A winter landscape oil on canvas 41 x 46 cm.
        Dec. 13, 2016

        Hessel de Boer (1921-2003) A winter landscape oil on canvas 41 x 46 cm.

        Est: €2,000 - €3,000

      • Hessel de Boer (1921-2003) Road through a dune landscape. Signed
        Nov. 01, 2016

        Hessel de Boer (1921-2003) Road through a dune landscape. Signed

        Est: €200 - €400

        Hessel de Boer (1921-2003) Road through a dune landscape. Signed lower left. Doek 63 x 73 cm

        Vendu Rotterdam
      • Hessel de Boer (1921-2003)
        May. 25, 2016

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €700 - €900

        Ruiterstandbeeld Willem van Oranje voor het Paleis Noordeinde, Den Haag rechtsonder get. olieverf op doek, 52,5x64 cm

      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Dec. 16, 2015

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €150 - €200

        Winters Blaricum, studie niet get. olieverf op doek, zonder lijst, 50x75 cm

      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Dec. 16, 2015

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €150 - €200

        Staand halfnaakt in dorso stempel 'Atelier Hessel de Boer, Venduehuis 2011' olieverf op doek, zonder lijst, 50x33 cm

      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Nov. 11, 2015

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €700 - €1,000

        Het Lange Voorhout met Hotel des Indes te 's-Gravenhage rechtsonder get. olieverf op doek, 43,5x59 cm

      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Nov. 11, 2015

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €1,000 - €1,500

        Huizen aan het Haagse Lange Voorhout rechtsonder get. olieverf op doek, geplakt op board, 63x88 cm

      • Hessel de Boer (1921-2003)
        Nov. 11, 2015

        Hessel de Boer (1921-2003)

        Est: €700 - €900

        Boerderijen in Blaricum rechtsonder get. olieverf op doek, 53x64 cm

      • Hessel de Boer (1921-2003) Portret van Piet van
        Nov. 12, 2013

        Hessel de Boer (1921-2003) Portret van Piet van

        Est: €100 - €150

        Hessel de Boer (1921-2003) Portret van Piet van der Hem. Gesigneerd r.b. en gedateerd '83. Doek 49 x 45 cm.

        Vendu Rotterdam
        Mar. 25, 2013

        Est: €500 - €800

        Interior - Studio stamp on the reverse side - Oil on canvas, 60 x 70.3 cm

        AAG Auctioneers
      • Hessel de Boer
        Mar. 12, 2012

        Hessel de Boer

        Est: €600 - €1,000

        (Haarlem 1921 - The Hague 2003) Meyendael Signed l.l. and with studio stamp on the reverse side Titled, numbered 2 and with studio stamp on the stretcher Oil on canvas, 60.2 x 60.2 cm

        AAG Auctioneers
      • Hessel de Boer Haarlem 1921 - Den Haag 2003
        Dec. 05, 2011

        Hessel de Boer Haarlem 1921 - Den Haag 2003

        Est: - €1

        Hessel de Boer Haarlem 1921 - Den Haag 2003 Oisterwijk Gesigneerd en getiteld r.o. Olieverf op doek, 40,1 x 50,2 cm

        AAG Auctioneers
      • Hessel de Boer (1921-2003) Koninginnegracht te
        May. 18, 2011

        Hessel de Boer (1921-2003) Koninginnegracht te

        Est: €2,000 - €3,000

        Hessel de Boer (1921-2003) Koninginnegracht te 's-Gravenhage r.o. get. 68x78 cm

      • Hessel de Boer (1921-2003) Tuilerieën in Parijs
        Nov. 04, 2009

        Hessel de Boer (1921-2003) Tuilerieën in Parijs

        Est: €700 - €1,000

        Hessel de Boer (1921-2003) Tuilerieën in Parijs l.o. get. borad, 60x70 cm

      • A sunny day in Willemspark
        Jun. 05, 2008

        A sunny day in Willemspark

        Est: €5,000 - €7,000

        Hessel de Boer (DUTCH, B. 1921) A sunny day in Willemspark signed 'hessel de boer' (lower right) oil on canvas 54 x 65 cm.