Johan Jacob Bodaan Sold at Auction Prices

    • Johan Jacob Bodaan (1881-1954)
      Jun. 18, 2021

      Johan Jacob Bodaan (1881-1954)

      Est: €150 - €250

      Johan Jacob Bodaan (1881-1954) Landschap in N:Braband, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd (A/B). 35 x 53 / 48 x 66 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes
      Dec. 12, 2018

      Est: €400 - €600

      Herfststilleven, Cactusbloem, olieverf op board, 70x56 cm en olieverf op doek, geplakt op board, 47x29 cm beide rechtsonder get., de eerste in dorso met kunstenaarsetiket J. Bodaan en adres: Malakkastraat.

      Dec. 12, 2018

      Est: €400 - €600

      Vogels in de sneeuw, olieverf op board, 30x39,5 cm linksonder get.

    • Jac Bodaan (1881-1954)
      May. 25, 2016

      Jac Bodaan (1881-1954)

      Est: €700 - €900

      Stilleven met schildersattributen midden get. (op etiket fles) olieverf op doek, 39x49cm

    • Jac Bodaan (1881-1954)
      Apr. 13, 2016

      Jac Bodaan (1881-1954)

      Est: €200 - €300

      Stilleven met 'siervruchten', 'pronkappels' rechtsonder get. olieverf op doek op paneel, 35,5x53,5cm Herkomst: met etiketten adres kunstenaar 'Malakk[a]straat nr. 204 Den Haag' en handgeschreven inzendetiket Arti et Amicitiae, Amsterdam.