Maria Boczewska Sold at Auction Prices

  • BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Utsikt mot
    Mar. 21, 2011

    BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Utsikt mot

    Est: - kr4,000

    BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Utsikt mot Riddarfjärden, signerad och daterad Maria Boczewska -74, olja på duk, 61x55

    Stockholms Auktionsverket