Peter Blokhuis Sold at Auction Prices

      • Peter Blokhuis (1938)
        Oct. 08, 2024

        Peter Blokhuis (1938)

        Est: €200 - €300

        Gezicht op Marrakesh , gesigneerd en gedateerd 'Blokhuis '85' (rechtsonder), gouache op papier, 40x28,5 cm (met lijst: 85x47 cm),

      • Peter Blokhuis (1938)
        Oct. 08, 2024

        Peter Blokhuis (1938)

        Est: €200 - €300

        Siësta , gesigneerd en gedateerd 'Peter Blokhuis '88' (rechtsonder), potlood op papier, 21x29 cm (met lijst: 31x41 cm),

      • Peter Blokhuis (1938) "Oorlog"
        Sep. 25, 2023

        Peter Blokhuis (1938) "Oorlog"

        Est: €200 - €300

        Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '72. B 64 x 49 cm / 80 x 64 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Peter Blokhuis (1938-) portretstudie, gesigneerd en gedateerd '59, r.o. gem
        Jun. 27, 2023

        Peter Blokhuis (1938-) portretstudie, gesigneerd en gedateerd '59, r.o. gem

        Est: €100 - €150

        Peter Blokhuis (1938-) portretstudie, gesigneerd en gedateerd '59, r.o. gemengde techniek op papier, 46 x 32 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Peter Blokhuis (1938-) Zomers berglandschap met huisje en lakens aan de waslijn, gesigneerd en
        Apr. 26, 2022

        Peter Blokhuis (1938-) Zomers berglandschap met huisje en lakens aan de waslijn, gesigneerd en

        Est: €100 - €150

        Peter Blokhuis (1938-) Zomers berglandschap met huisje en lakens aan de waslijn, gesigneerd en gedateerd l.o. '58, gouache, 36,5 x 54 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Peter Blokhuis (1938)
        Oct. 31, 2018

        Peter Blokhuis (1938)

        Est: €500 - €700

        De sinaasappelautomaat, signed and dated 'Blokhuis '66' (lower centre) and titled (on the stretcher) oil on canvas, 100x80 cm

      • Peter Blokhuis (1938)
        Feb. 21, 2018

        Peter Blokhuis (1938)

        Est: €150 - €180

        Centraal station New York, daklozen, rechtsonder get. en gedateerd '88, tekening, 28x40 cm

      • Peter Blokhuis - Mao
        Oct. 16, 2017

        Peter Blokhuis - Mao

        Est: €500 - €700

        - BLOKHUIS, Peter (Dutch 1938). Mao, 1967. Oil on board, signed and dated 'Blokhuis '67' (lower left). Minor losses, some craquelure.

        Adams Amsterdam Auctions
      • Peter Blokhuis (1938)
        Mar. 08, 2017

        Peter Blokhuis (1938)

        Est: €150 - €200

        Figuren op een boulevard rechtsonder get. gemengde techniek op papier, 30,5x25,5 cm

      • Peter Blokhuis (1938)
        Dec. 14, 2016

        Peter Blokhuis (1938)

        Est: €300 - €400

        Peter Blokhuis (1938) Straatscene rechtsonder get. gemengde techniek op papier, 30,5x25,5 cm

      • Peter Blokhuis (1938)
        Dec. 14, 2016

        Peter Blokhuis (1938)

        Est: €140 - €180

        Peter Blokhuis (1938) 'Gebeurtenis in de straten van Barcelona bekeken vanuit een hotelkamer' rechtsonder get. en gedateerd '78. In dorso adres van de schilder: Nassau Odijckstr. Den Haag. gouache/tempera op papier, zonder lijst, 35x35 cm

      • PETER BLOKHUIS (NE EN 1938) PIERRES, 1975 Aquarelle et encre sur papier
        Dec. 09, 2016

        PETER BLOKHUIS (NE EN 1938) PIERRES, 1975 Aquarelle et encre sur papier

        Est: €300 - €400

        PETER BLOKHUIS (NE EN 1938) PIERRES, 1975 Aquarelle et encre sur papier Signée et datée en bas à droite 51 x 70 cm -20.1 x 27.6 in. Provenance : Galerie Jean Briance, Paris Collection particulière, Paris

        Cornette de Saint-Cyr
      • PETER BLOKHUIS (NE EN 1938) EXPLOSION A BARCELONE, 1975 Aquarelle et encr
        Dec. 09, 2016

        PETER BLOKHUIS (NE EN 1938) EXPLOSION A BARCELONE, 1975 Aquarelle et encr

        Est: €300 - €400

        PETER BLOKHUIS (NE EN 1938) EXPLOSION A BARCELONE, 1975 Aquarelle et encre sur papier Signée et datée en bas à droite 47,5 x 63,5 cm 18.7 x 25 in. Provenance : Galerie Jean Briance, Paris Collection particulière, Paris

        Cornette de Saint-Cyr
      • Peter Blokhuis (1938)
        Nov. 16, 2016

        Peter Blokhuis (1938)

        Est: €500 - €700

        Classroom in Marrakech, Morocco signed lower right and dated '87 oil on canvas, 99x119 cm

      • Peter Blokhuis (b. 1938)
        Dec. 04, 2012

        Peter Blokhuis (b. 1938)

        Est: €800 - €1,200

        Peter Blokhuis (b. 1938) W53 signed and dated 'Blokhuis '93' (lower left); and signed again and inscribed with title (on the reverse) oil on canvas 69.5 x 79 cm. Painted in 1993.

      • Peter Tjampke Obe Blokhuis Amersfoort 1938 Napels
        Sep. 07, 2009

        Peter Tjampke Obe Blokhuis Amersfoort 1938 Napels

        Est: €400 - €600

        Peter Tjampke Obe Blokhuis Amersfoort 1938 Napels Gesigneerd en gedateerd '80 r.o. en getiteld verso Olieverf op doek, 70 x 190 cm.

        AAG Auctioneers
      • Peter Blokhuis (Dutch, b. 1938)
        Sep. 04, 2001

        Peter Blokhuis (Dutch, b. 1938)

        Est: $272 - $364

        The cashier signed and dated 'Blokhuis '65' (lower right) oil on canvas 140.5 x 160 cm.