Piere Blanchard Sold at Auction Prices

b. 1966 -

  • BLANCHARD Pierre - Le plutarque de la jeunesse ou abrege des vies des plus grands hommes de toutes l
    Apr. 18, 2015

    BLANCHARD Pierre - Le plutarque de la jeunesse ou abrege des vies des plus grands hommes de toutes l

    Est: - zł260

    BLANCHARD Pierre - Le plutarque de la jeunesse ou abrege des vies des plus grands hommes de toutes les nations. Paris [1857]. Morizot. Bourdier. 8, k. [3], s. 504, 8 miedziorytów na osobn. tabl., 1 drzeworyt na osobn. tabl., opr. psk. z epoki Ślady zawilg. i zaplam., otarcia oprawy, brzegi kart złocone. Stan dobry. 8 miedziorytów Adolpha Rouargue (1810-1865). Dedykacja dla „Pawłowskiej Kamilli Uczennicy Klassy VI (...) w Warszawie dnia 27 Czerwca 1861 r." pieczęć okrągła z orłem carskim i napisem „Szkoła Wyższa Żeńska W Warszawie", podpisy m.in. „Radca Stanu J.Papłoński", pieczęć podłużna z herbem „X.Maryan Pawłowski". Kurjer Warszawski nr 168 z r. 1860 notuje Kamillę Pawłowską, jako beneficjentkę nagrody w formie listu pochwalnego za wyniki w klasie V. Jan Wilbutowicz Papłoński (1819-1885) Rzeczywisty Radca Stanu, profesor Szkoły Głównej Warszawskiej, dyrektor Szkoły Żeńskiej Rządowej przy ulicy Niecałej, dyrektor Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych, pochowany na Starych Powązkach. Książka zawiera 200 żywotów Wielkich tego świata od Homera po Goethego.

    Antykwariat Wojtowicz
  • Piere BLANCHARD
    Mar. 21, 2009

    Piere BLANCHARD

    Est: €200 - €250

    Piere BLANCHARD Piere BLANCHARD (1966). Sans titre. Technique mixte de forme ronde. Signée en bas à droite. D. : 20 cm.

  • Piere BLANCHARD
    Mar. 21, 2009

    Piere BLANCHARD

    Est: €200 - €250

  • Piere BLANCHARD
    Mar. 21, 2009

    Piere BLANCHARD

    Est: €200 - €250

  • Piere BLANCHARD
    Mar. 21, 2009

    Piere BLANCHARD

    Est: €1,000 - €1,200

    Piere BLANCHARD Piere BLANCHARD (1966). Sans titre. Acrylique sur toile. Signée en bas à droite. Contresignée et datée 22/07/06 au dos. 92 x 60 cm.

  • Piere BLANCHARD
    Mar. 21, 2009

    Piere BLANCHARD

    Est: €1,500 - €2,000

    Piere BLANCHARD Piere BLANCHARD (1966). Sans titre. Acrylique sur toile. Signée en bas à droite. Contresignée et datée 08/08/08 au dos. 80 x 100 cm