Jules Van Bisbroeck Sold at Auction Prices

b. 1873 - d. 1965

    • DIPINTO
      Dec. 14, 2023

      DIPINTO

      Est: €350 - €400

      DIPINTO (-) Jules Pierre Van Bisbroeck (1873-1965) 'Contadino nella stalla' olio su carta riportato su cartoncino firmato in basso a sinistra cm. 36 5x28 5

      Casa d'aste Martini
    • JULES VAN BISBROECK (1873-1965) Scène orientaliste
      Jun. 21, 2016

      JULES VAN BISBROECK (1873-1965) Scène orientaliste

      Est: €12,000 - €15,000

      JULES VAN BISBROECK (1873-1965) Scène orientaliste Huile sur panneau (double face) Signée en bas à droite. Olieverf op paneel (dubbelzijdig) Rechts onderaan gesigneerd 72,5 x 184 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • JULES VAN BISBROECK (1873-1965) THE SIREN 109cm x 53.5cm (43in x 21in)
      Nov. 28, 2007

      JULES VAN BISBROECK (1873-1965) THE SIREN 109cm x 53.5cm (43in x 21in)

      Est: £2,000 - £3,000

      JULES VAN BISBROECK (1873-1965) THE SIREN Signed, oil on panel 109cm x 53.5cm (43in x 21in)

      Lyon & Turnbull