E. Bievre Sold at Auction Prices

Porträtmaler, Landscape painter

    • EDOUARD DE BIÈVRES (1852-1922)
      Oct. 12, 2022

      EDOUARD DE BIÈVRES (1852-1922)

      Est: €1,500 - €2,000

      The harbour of Antwerp. Canvas. Signed 'E. De Bièvre'. Provenance: Berko Gallery, Knokke, s.d. Description FR La rade d'Anvers. Toile. Signée 'E. De Bièvre'. Provenance: Galerie Berko, Knokke, s.d. Beschrijving NL De rede van Antwerpen. Doek. Getekend ‘E. De Bièvre’. Herkomst: Berko Gallery, Knokke, s.d.

    • E. de Bièvre, "Port en Flandre", Ölgemälde, originaler Goldstuckrahmen
      Nov. 20, 2020

      E. de Bièvre, "Port en Flandre", Ölgemälde, originaler Goldstuckrahmen

      Est: €400 - €450

      E. de Bièvre, "Port en Flandre", Ölgemälde, originaler Goldstuckrahmen Ernest, 1867 - ? oder Edouard de Bièvre, 1852 - 1922, Segelboote vor Anker in einem Hafen, Öl/Lw, kl. Retuschen, 56 x 28 cm, sign., im originalen tiefen Goldstuckrahmen