William Bicker-Top Sold at Auction Prices

    • William Bicker-Top (1796-1867)
      Apr. 12, 2017

      William Bicker-Top (1796-1867)

      Est: €700 - €900

      Jagers met paarden in het duin na de jacht linksonder get. en gedateerd 1843 olieverf op paneel, 64x51 cm