Wim Bettenhausen Sold at Auction Prices

b. 1942 -

    • Bettenhausen, Wim (b.1942). "Voorjaar aan het Lange Voorhout".
      Nov. 21, 2024

      Bettenhausen, Wim (b.1942). "Voorjaar aan het Lange Voorhout".

      Est: €70 - €90

      Bettenhausen, Wim (b.1942). "Voorjaar aan het Lange Voorhout". Etching and aquatint, printed in black and purple, 30,5x42 cm., signed "Wim Bettenhausen 1990", titled and "11/34" in pencil.

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
    • Bettenhausen, Wim (b.1942). "Spuihoek Turfmarkt".
      Nov. 21, 2024

      Bettenhausen, Wim (b.1942). "Spuihoek Turfmarkt".

      Est: €80 - €100

      Bettenhausen, Wim (b.1942). "Spuihoek Turfmarkt". Etching and aquatint, 32x42 cm., signed "Wim Bettenhausen 1979", titled and "8/15" in pencil. Heyden, K. van der (20th cent.). (Hemweg, Amsterdam). Drawing, mixed technique, 50x65 cm. - AND 8 others: 7 etchings by Anton STAARTJES of the Kinkerbuurt, Amsterdam (blank margins dam.) and a black pen drawing by [?] SPIJKERS of the Prinsengracht No.835-847 (laid down on mount).

    • Wim Bettenhausen (1942) De watertoren van Twickel
      Mar. 18, 2024

      Wim Bettenhausen (1942) De watertoren van Twickel

      Est: €60 - €90

      Kleurenets aquatint 2/39, l.o. gesigneerd en gedateerd 1992. A- 28.5 x 39 cm / 50.5 x 60.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Wim Bettenhausen (1942) "Hofvijver"
      Mar. 18, 2024

      Wim Bettenhausen (1942) "Hofvijver"

      Est: €100 - €150

      Ets aquatint 21/36, l.o. gesigneerd en gedateerd 1987. A- 27.5 x 79.5 cm / 50.5 x 100.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Wim Bettenhausen, (born The Hague 1942), Lange Voorhout, seen from the Lange Voorhout Palace (today the Escher Museum).
      Oct. 08, 2020

      Wim Bettenhausen, (born The Hague 1942), Lange Voorhout, seen from the Lange Voorhout Palace (today the Escher Museum).

      Signed, annotated with title, and numbered '13/43' (in pencil). etching and aquatint. Meas. 26,2 x 55,4 cm. Estimate: € 50 - € 70.

      Goudwisselkantoor Veilingen
    • Wim Bettenhausen (1942)
      Oct. 18, 2017

      Wim Bettenhausen (1942)

      Est: €100 - €150

      Het Malieveld bij het poffertjehuis linksonder in potlood get. kleurenets, e.a., 3/10, 22,5x43,5 cm

    • Wim Bettenhausen (1942)
      Apr. 13, 2016

      Wim Bettenhausen (1942)

      Est: €140 - €180

      'Parochiekerk van de H. Teresia v. Avila' linksonder get. in potlood en gedateerd 1977 ets/aquatint op papier, 9/15, 32x39,5 cm

    • Wim Bettenhausen (1942)
      Apr. 13, 2016

      Wim Bettenhausen (1942)

      Est: €140 - €180

      'Uilebomen', Den Haag linksonder get. in potlood en gedateerd '79 ets/aquatint, 5/15, 34x59 cm