Reinier Berendsen Sold at Auction Prices

b. 1973 -

    • Reinier Berendsen (Dutch 1973). Grote Markt in Leuven, 2004.
      Dec. 12, 2023

      Reinier Berendsen (Dutch 1973). Grote Markt in Leuven, 2004.

      Est: €1,000 - €1,500

      Reinier Berendsen (Dutch 1973) Grote Markt in Leuven, 2004 oil on canvas signed and dated 'R. Berendsen 2004' (lower right) image size 54.5 x 120 cm., frame size 71 x 137 cm.

      Adams Amsterdam Auctions
    • Reinier Berendsen (1973)
      May. 25, 2016

      Reinier Berendsen (1973)

      Est: €1,500 - €2,000

      Grote Markt van Leuven met de Sint-Pieterskerk rechtsonder get. en gedateerd 2004 olieverf op doek, 51x116 cm Herkomst: voorheen bij Mark Peet Visser Gallery, 's-Hertogenbosch