Leó Belmonte Sold at Auction Prices

Painter, Commercial artist

  • - LEO BELMONTE 1875-1907 Sjöman Signerad och
    Nov. 26, 2009

    - LEO BELMONTE 1875-1907 Sjöman Signerad och

    Est: kr8,000 - kr10,000

    - LEO BELMONTE 1875-1907 Sjöman Signerad och daterad Leo Belmonte 1898. Olja på duk, 55 x 43 cm. Nr 68, tillhör konstnärens egen förteckning Ändring daterad / dated 1892 Läs mer

    Stockholms Auktionsverket