Charles Baihaut Sold at Auction Prices

b. 1843 - d. 1917

    • CHARLES BAIHAUT (1843-1917) - A set of ten technical drawings. Ink and watercolour. All signed and with stamp.
      Jun. 21, 2017

      CHARLES BAIHAUT (1843-1917) - A set of ten technical drawings. Ink and watercolour. All signed and with stamp.

      Est: €200 - €300

      CHARLES BAIHAUT (1843-1917) A set of ten technical drawings. Ink and watercolour. All signed and with stamp. 'Régulateur'. 'Presse à Copier'. 'Poupée d'un tour à aléser'. Pentekening, ingekleurd met gouache. Alle getekend 'Math. Spéc./ C. Baïhaut' en gedateerd tussen 1861-62. Bijgevoegd van dezelfde: twee gelijkaardige technische tekeningen. En: Vijf technische perspectieftekeningen. Alle met stempel 'Lycée Impériale de Versailles' Un lot de dessins techniques du 19ième siècle avec cachet 'Lycée Impériale de Versailles'.

    • CHARLES BAIHAUT (1843-1917) A set of ten technical drawings. Ink and w
      Oct. 27, 2016

      CHARLES BAIHAUT (1843-1917) A set of ten technical drawings. Ink and w

      Est: €400 - €600

      CHARLES BAIHAUT (1843-1917) A set of ten technical drawings. Ink and watercolour. All signed and with stamp. ca. 390 x 275 mm (x10) CHARLES BAIHAUT (1843-1917) 'Régulateur'. 'Presse à Copier'. 'Poupée d'un tour à aléser'. Pentekening, ingekleurd met gouache. Alle getekend 'Math. Spéc./ C. Baïhaut' en gedateerd tussen 1861-62. Bijgevoegd van dezelfde: twee gelijkaardige technische tekeningen. En: Vijf technische perspectieftekeningen. Alle met stempel 'Lycée Impériale de Versailles' ca. 390 x 275 mm (x10) CHARLES BAIHAUT (1843-1917) 'Régulateur'. 'Presse à Copier'. 'Poupée d'un tour à aléser'. Pentekening, ingekleurd met gouache. Alle getekend 'Math. Spéc./ C. Baïhaut' en gedateerd tussen 1861-62. Bijgevoegd van dezelfde: twee gelijkaardige technische tekeningen. En: Vijf technische perspectieftekeningen. Alle met stempel 'Lycée Impériale de Versailles' ca. 390 x 275 mm (x10)