Guy Baekelmans Sold at Auction Prices

Painter, Sculptor

    • Guy BAEKELMANS (1940) 'Divided' Tempera on canvas, 1969. (W:120 x H:180 cm)
      Jun. 14, 2023

      Guy BAEKELMANS (1940) 'Divided' Tempera on canvas, 1969. (W:120 x H:180 cm)

      Est: €1,500 - €2,500

      Guy BAEKELMANS (1940) 'Divided' Tempera on canvas, 1969.  From the series 'Figures and Forms'.  Tempera on canvas.  The strechther and painting are mounted in a minimalist and elegant aluminium frame.  Signed and dated front and backside. 1969.  Provenance: Purchased directly from the artist by the current owner.  Condition report: - The canvas has two bums in the lower left corner, in a piece of white paint.  Otherwise in overall excellent condition. Dimensions:(W:120 x H:180 cm)

      Flanders Auctions
    • GUY BAEKELMANS (né en 1940) Tensive space, 2009. Huile sur toile. Signée et titr
      Jun. 24, 2021

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) Tensive space, 2009. Huile sur toile. Signée et titr

      Est: €2,000 - €4,000

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) Tensive space, 2009. Huile sur toile. Signée et titrée au dos. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de achterkant. 110 x 110 cm Provenance / Herkomst : Collection Van den Berghe, Ostende.

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • GUY BAEKELMANS (né en 1940) Connection Lost, 1969. Tempera sur toile. Sig
      Jun. 15, 2021

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) Connection Lost, 1969. Tempera sur toile. Sig

      Est: €3,000 - €5,000

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) Connection Lost, 1969. Tempera sur toile. Signée et datée en bas droite. Tempera op doek. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 130 x 96,5 cm

    • Guy BAEKELMANS (1940)
      May. 30, 2021

      Guy BAEKELMANS (1940)

      Est: €50 - €100

      Free Architectonics FAs2, 1972-73. Sérigraphie. Signé dans la marge et numérotée 38/125. 70 x 50 cm. Tache dans la marge.

      Stanley's auction
    • Guy BAEKELMANS (1940)
      May. 30, 2021

      Guy BAEKELMANS (1940)

      Est: €50 - €100

      "Free architectonics" FAs4, 1973. Sérigraphie. 69,5 x 50 cm. Signé et numéroté 20/100. Note: une déchirure dans le bas de la feuille

      Stanley's auction
    • GUY BAEKELMANS (°1940)
      Apr. 21, 2021

      GUY BAEKELMANS (°1940)

      Est: €1,500 - €2,000

      Untitled, 1970. Canvas. Signed and dated 'Guy Baekelmans '70'. Provenance: Antwerp, Campo & Campo, sale 84, cat.nr. 4 Description FR Sans titre, 1970. Toile. Signée et datée 'Guy Baekelmans '70'. Provenance : Anvers, Campo&Campo, vente 84, cat.nr. 4 Beschrijving NL Zonder titel, 1970. Doek. Getekend en gedateerd 'Guy Baekelmans '70'. Herkomst: Antwerpen, Campo&Campo, veiling 84, cat.nr. 4

    • BAEKELMANS, Guy (°1940) - Composition
      Mar. 12, 2021

      BAEKELMANS, Guy (°1940) - Composition

      Est: €70 - €90

      BAEKELMANS, Guy (°1940) Composition Zeefdruk (57 x 54 cm), gemonteerd op paneel, met zwart/rood en witte kleuren

      Auctions Van de Wiele
    • Guy Baekelmans (né en 1940) - Sans titre (FFc20), 1969
      Jun. 18, 2020

      Guy Baekelmans (né en 1940) - Sans titre (FFc20), 1969

      Est: €3,000 - €5,000

      Guy Baekelmans (né en 1940) Sans titre (FFc20), 1969 Tempera sur toile. Signée et datée sur le panneau de gauche. Tempera op doek. Gesigneerd en gedateerd op de linker paneel. 137 x 206 cm

    • Guy Baekelmans (né en 1940) - Sans titre (FFc22), 1969
      Jun. 18, 2020

      Guy Baekelmans (né en 1940) - Sans titre (FFc22), 1969

      Est: €4,000 - €6,000

      Guy Baekelmans (né en 1940) Sans titre (FFc22), 1969 Tempera sur toile. Signée et datée sur le panneau de droite. Tempera op doek. Gesigneerd en gedateerd op de rechter paneel. 137 x 275 cm

    • Guy Baekelmans (né en 1940) - Sans titre (FFc3), 1969
      Jun. 18, 2020

      Guy Baekelmans (né en 1940) - Sans titre (FFc3), 1969

      Est: €2,500 - €3,500

      Guy Baekelmans (né en 1940) Sans titre (FFc3), 1969 Tempera sur toile. Signée et datée en bas à droite. Contresignée au dos. Tempera op doek. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. Achteraan gesigneerd. 150 x 120 cm

    • Guy Baekelmans (né en 1940) - Sans titre, (FFc12), 1969
      Jun. 18, 2020

      Guy Baekelmans (né en 1940) - Sans titre, (FFc12), 1969

      Est: €2,000 - €3,000

      Guy Baekelmans (né en 1940) Sans titre, (FFc12), 1969 Tempera sur toile. Signée et datée en bas à droite. Tempera op doek. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 95 x 75 cm

    • Guy Baekelmans (né en 1940) - Sans titre (FFc8), 1970
      Jun. 18, 2020

      Guy Baekelmans (né en 1940) - Sans titre (FFc8), 1970

      Est: €2,000 - €3,000

      Guy Baekelmans (né en 1940) Sans titre (FFc8), 1970 Tempera sur toile. Signée en bas à gauche Tempera op doek. Links onderaan gesigneerd en gedateerd. 95 x 75 cm

    • GUY BAEKELMANS (né en 1940) - Sans titre, 1969
      Nov. 24, 2019

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) - Sans titre, 1969

      Est: €1,500 - €2,000

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) Sans titre, 1969 Huile sur toile. Signée et datée en haut à gauche. Olieverf op doek. Links bovenaan gesigneerd en gedateerd. 130,5 x 97 cm Provenance / Herkomst : Collection privée / Privé collectie

      Nov. 24, 2019

      Est: €1,500 - €2,000

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) Sans titre, 1969 Huile sur toile. Signée et datée à droite. Olieverf op doek. Rechts gedateerd en gesigneerd. 131 x 97 cm Provenance / Herkomst : Collection privée / Privé collectie

    • GUY BAEKELMANS (né en 1940) - Sans titre, 1970
      Nov. 24, 2019

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) - Sans titre, 1970

      Est: €1,500 - €2,000

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) Sans titre, 1970 Huile sur toile. Signée et datée en haut à droite. Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 130 x 97 cm Provenance / Herkomst : Collection privée / Privé collectie

    • GUY BAEKELMANS (né en 1940) - Sans titre, 1971
      Nov. 24, 2019

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) - Sans titre, 1971

      Est: €1,500 - €2,000

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) Sans titre, 1971 Huile sur toile. Signée et datée en bas à droite. Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 110 x 130 cm Provenance / Herkomst : Collection privée / Privé collectie

      Nov. 24, 2019

      Est: €1,500 - €2,000

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) Sans titre, 1969 Huile sur toile. Signée et datée en haut à droite. Olieverf op doek. Rechts bovenaan gesigneerd en gedateerd. 100 x 150 cm Provenance / Herkomst : Collection privée / Privé collectie

    • Guy BAEKELMANS (1940)
      Mar. 23, 2019

      Guy BAEKELMANS (1940)

      Est: €80 - €120

      Guy BAEKELMANS (1940) Litho Composition Signed 55 x 57 cm

      Maison Jules Veilinghuis
    • Guy Baekelmans (né en 1940) - Acceptance, 1970
      Dec. 09, 2018

      Guy Baekelmans (né en 1940) - Acceptance, 1970

      Est: €1,000 - €2,000

      Guy Baekelmans (né en 1940) Acceptance, 1970 Tempera sur toile. Signée et datée au dos. Tempera op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd. 150 x 120 cm Provenance / Herkomst : Collection privée / Privéverzameling

    • 20th Cent. Belgian abstract gouache from the series "Free Architectonics" (1972/74) - signed (on the back)
      Apr. 30, 2018

      20th Cent. Belgian abstract gouache from the series "Free Architectonics" (1972/74) - signed (on the back)

      Est: €500 - €700

      BAEKELMANS GUY (° 1940) gouache : "Abstracte compositie" uit de reeks "Free Architectonics" te dateren tussen 1972 en 1974 - 15 x 15 getekend op verso 20th Cent. Belgian abstract gouache from the series "Free Architectonics" (1972/74) - signed (on the back)

      DVC
      Apr. 30, 2018

      Est: €500 - €700

      BAEKELMANS GUY (° 1940) gouache : "Abstracte compositie" uit de reeks "Free Architectonics" te dateren tussen 1972 en 1974 - 16 x 16 getekend op verso 20th Cent. Belgian abstract gouache from the series "Free Architectonics" (1972/74) - signed (on the back)

      DVC
    • 20th Cent. Belgian painting (tempera on canvas) - signed on the back
      Apr. 30, 2018

      20th Cent. Belgian painting (tempera on canvas) - signed on the back

      Est: €2,000 - €2,500

      BAEKELMANS GUY abstract schilderij (tempera op doek) : "Figures and Forms" - 95 x 95 op verso getekend en te dateren in 1969 afgebeeld in boek (pag 95) 20th Cent. Belgian painting (tempera on canvas) - signed on the back

      DVC
    • GUY BAEKELMANS (né en 1940)
      Dec. 17, 2017

      GUY BAEKELMANS (né en 1940)

      Est: €40 - €60

      GUY BAEKELMANS (né en 1940) Sans titre Sérigraphie en couleurs. Signée et numérotée 12/150. Zeefdruk Gesigneerd en genummerd 12/150 55 x 42 cm

    • Guy Baekelmans (né en 1940) Absent minded, 1969 Tempera sur toile. Signée
      Dec. 12, 2016

      Guy Baekelmans (né en 1940) Absent minded, 1969 Tempera sur toile. Signée

      Est: €1,000 - €1,500

      Guy Baekelmans (né en 1940) Absent minded, 1969 Tempera sur toile. Signée et datée en bas à droite. Tempera op doek. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 130 x 97 cm

    • Guy Baekelmans (né en 1940) Dilemna, 1969 Tempera sur toile. Signée et da
      Dec. 12, 2016

      Guy Baekelmans (né en 1940) Dilemna, 1969 Tempera sur toile. Signée et da

      Est: €1,000 - €1,500

      Guy Baekelmans (né en 1940) Dilemma, 1969 Tempera sur toile. Signée et datée en bas à gauche. Tempera op doek. Links onderaan gesigneerd en gedateerd. 130 x 97 cm

    • BAEKELMANS GUY (1940-) Het gele kostuum. La
      Oct. 20, 2009

      BAEKELMANS GUY (1940-) Het gele kostuum. La

      Est: €600 - €800

      BAEKELMANS GUY (1940-) Het gele kostuum. La costume jaune Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig.. .1969 130 x 97 cm

      Campo & Campo
    • BAEKELMANS GUY (1940-) Roker. Fumeur Olie op doek.
      Oct. 20, 2009

      BAEKELMANS GUY (1940-) Roker. Fumeur Olie op doek.

      Est: €600 - €800

      BAEKELMANS GUY (1940-) Roker. Fumeur Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig.. .1970 130 x 97 cm

      Campo & Campo