Menno Baars Sold at Auction Prices

b. 1967 -

      Mar. 13, 2023

      Est: €1,000 - €1,400

      Menno Baars (Utrecht 1967), Sexy Chicka, acrylic on canvas, dated 2010, 125 x 108 cm.

      Van Zadelhoff Veilingen en Taxaties
    • Menno Baars (1967)
      Oct. 18, 2017

      Menno Baars (1967)

      Est: €400 - €600

      'The American difference' in dorso get. en gedateerd oktober 2006 olieverf op doek, zonder lijst, 200x180 cm