Gerhard Altmann Sold at Auction Prices

b. 1877 - d. 1940

      • Gerhard Altmann (1877 - 1940) Boerderij aan het water met knotwilg
        Jun. 17, 2024

        Gerhard Altmann (1877 - 1940) Boerderij aan het water met knotwilg

        Est: €80 - €120

        Gemengde techniek, l.o. gesigneerd. A 26 x 35 cm / 35.5 x 46.5 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Gerhard Altmann (1877 - 1940) Rietsnijders
        Jun. 17, 2024

        Gerhard Altmann (1877 - 1940) Rietsnijders

        Est: €200 - €300

        Olieverf op doek, l.o. gesigneerd A- 40 x 60 / 51 x 71 cm.

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Gerhard Altmann (1877 - 1940) Boerenpaard met ploeg
        Mar. 18, 2024

        Gerhard Altmann (1877 - 1940) Boerenpaard met ploeg

        Est: €50 - €80

        Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd. B 18 x 26.5 cm / 24.5 x 32.5 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Gerhard Altmann (1877 - 1940)
        Feb. 08, 2024

        Gerhard Altmann (1877 - 1940)

        Est: €300 - €600

        Gerhard Altmann (1877 - 1940) Arbeidershuisjes met vergezicht op de Prinsenmolen te Hillegersberg. Gesigneerd l.o.

        Vendu Rotterdam
        Feb. 08, 2024

        Gerhard Altmann (1877 - 1940)

        Est: €300 - €600

        Gerhard Altmann (1877 - 1940) “Winter op de Rotte”. Gesigneerd r.o. Verso: etiket met titel.

        Vendu Rotterdam
        Dec. 18, 2023

        Est: €100 - €150

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • GERHARD ALTMANN (1877-1940)
        Nov. 21, 2023

        GERHARD ALTMANN (1877-1940)

        Est: €150 - €250

        Gerhard Altmann (1877-1940) Landscape with mill by a lake, canvas 40x65 cm

        Derksen Veilingbedrijf
      • Gerhard Altmann (1877-1940)
        Oct. 12, 2023

        Gerhard Altmann (1877-1940)

        Est: €200 - €400

        Gerhard Altmann (1877-1940) ‘Polderlandschap met koeien aan de waterkant’, gesigneerd ‘G. Altmann’ l.o.

        Vendu Rotterdam
      • G. Altmann, Polder view
        Oct. 12, 2023

        G. Altmann, Polder view

        Gerhard Altmann. 1877 - 1940. Polder view with rowing boat. Mixed media on paper. Dimensions: H 26 x W 36 cm. In good condition.

        Twents Veilinghuis
      • Gerhard Altmann (1877-1940)
        Aug. 24, 2023

        Gerhard Altmann (1877-1940)

        Est: €100 - €200

        ‘Rivierlandschap met bootje in het riet’, gesigneerd ‘G. Altmann’ r.o.

        Vendu Rotterdam
      • Gerhard Altmann (1877-1940)
        Jun. 15, 2023

        Gerhard Altmann (1877-1940)

        Est: €50 - €100

        Gerhard Altmann (1877-1940) Landschap met boerderij en dondere wolken, gesigneerd r.o.

        Vendu Rotterdam
      • Gerhard Altmann (1877-1940)
        Jun. 12, 2023

        Gerhard Altmann (1877-1940)

        Est: €150 - €300

        Gerhard Altmann (1877-1940) marouflé Man on boat during winter small tear in canvas sig. b.l. dim. 20 x 34 cm (with frame 34 x 50 cm)

        Venduehuis Dickhaut Maastricht
      • Gerhard Altmann (Dutch, 1877-1940)
        Apr. 04, 2023

        Gerhard Altmann (Dutch, 1877-1940)

        Est: £250 - £350

        Gerhard Altmann (Dutch, 1877-1940) Gerhard Altmann (Dutch, 1877-1940) Cattle grazing along a river bank signed 'G.Altmann' l.l., oil on canvas 63 x 97cm Condition Report: overall: 82.5 x 117cm Craquelure with some light spots and speckles of surface dirt. Unexamined under UV light, for a full report please contact the department.

        Sworders
      • Gerhard Altmann (1877-1940), large
        Jan. 23, 2023

        Gerhard Altmann (1877-1940), large

        Gerhard Altmann (1877-1940), large country life idyll with grazing cows, oil on canvas, signed lower left, ''G. Altmann'', 60 x 80 cm, framed 80 x 100 cm

      • Gerhard Altmann (1877 - 1940) Koeien aan de waterkant
        Sep. 26, 2022

        Gerhard Altmann (1877 - 1940) Koeien aan de waterkant

        Est: €100 - €150

        Olieverf op doek, l.o. gesigneerd - spieraam zichtbaar, vuil. B 40 x 34.5 cm / 60 x 54 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Gerhard Altmann (1877 - 1940) Boerderij aan een vaart nabij Leiden
        Sep. 26, 2022

        Gerhard Altmann (1877 - 1940) Boerderij aan een vaart nabij Leiden

        Est: €80 - €120

        Gemengde techniek, l.o. gesigneerd. B 24 x 45 cm / 44 x 64 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
        Jun. 20, 2022

        Est: €200 - €300

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • GERHARD ALTMANN (1877-1940)
        Dec. 07, 2021

        GERHARD ALTMANN (1877-1940)

        Est: €300 - €400

        Biesbosch at Dordrecht, c. 1900. Canvas. Signed 'G. Altmann'. Description FR Biesbosch aux environs de Dordrecht, ca. 1900. Toile. Signée 'G. Altmann.'. Beschrijving NL Biesbosch bij Dordrecht, ca. 1900. Doek. Getekend 'G. Altmann.'.

      • GERHARD ALTMANN (1877-1940)
        Feb. 18, 2021

        GERHARD ALTMANN (1877-1940)

        Est: €100 - €150

        Cows by the water. Canvas. Signed 'G. Altmann'. Description FR Vaches au bord de l'eau. Toile. Signée 'G. Altmann'. Beschrijving NL Koeien bij het water. Doek. Getekend 'G. Altmann'.

      • G. Altmann (1877 - 1940).
        Mar. 08, 2018

        G. Altmann (1877 - 1940).

        Est: €200 - €300

        G. Altmann (1877 - 1940). Hollands landschap met knotwilgen. Nederland olieverf op doek 20e eeuw gesigneerd rechtsonder. 30,5 x 50 cm. G. Altmann (1877 - 1940). Dutch landscape with willows. Netherlands oil on canvas 20th century signed lower right. 30.5 x 50 cm.

        Goudwisselkantoor Veilingen
      • Gerhard Altmann (1877-1940), niederländischer Maler, Landhaus mit Kühen auf der Weide, Öl/Lwd., u. li. sign., 59 x 80 cm, ger. 80 x 100 cm
        Dec. 02, 2015

        Gerhard Altmann (1877-1940), niederländischer Maler, Landhaus mit Kühen auf der Weide, Öl/Lwd., u. li. sign., 59 x 80 cm, ger. 80 x 100 cm