Joakim Allgulander Sold at Auction Prices

b. 1965 -

  • [ PRINTS ]
    Jun. 16, 2011

    [ PRINTS ]

    Est: kr2,000 - kr3,000

    JOAKIM ALLGULANDER född 1965 Before and After Färglitografi, signerad och numrerad Joakim Allgulander 164/210. S. 46 x 46 cm

    Stockholms Auktionsverket
  • [ PRINTS ]
    Jun. 16, 2011

    [ PRINTS ]

    Est: kr2,000 - kr3,000

    JOAKIM ALLGULANDER född 1965 Blue Färglitografi, signerad och numrerad Joakim Allgulander 153/210. S. 46 x 37 cm

    Stockholms Auktionsverket
  • ALLGULANDER, Joakim (född 1965) "Before and
    Mar. 22, 2011

    ALLGULANDER, Joakim (född 1965) "Before and

    Est: - kr1,500

    ALLGULANDER, Joakim (född 1965) "Before and after", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 118/210, färglitografi, 45,5x45,5

    Stockholms Auktionsverket
  • ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Prora Inn",
    Mar. 22, 2011

    ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Prora Inn",

    Est: - kr1,500

    ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Prora Inn", signerad och numrerad Joakim Allgulander 1/180, färglitografi, 48x32

    Stockholms Auktionsverket
  • ALLGULANDER, Joakim (född 1965) Vid poolen ,
    Mar. 21, 2011

    ALLGULANDER, Joakim (född 1965) Vid poolen ,

    Est: - kr1,500

    ALLGULANDER, Joakim (född 1965) Vid poolen , signerad och numrerad Joakim Allgulander, 117/210, färglitografi, 46x37

    Stockholms Auktionsverket