Rachid Ben Ali Sold at Auction Prices

    • Rashid Ben Ali (1978) Compositie met figuren
      Mar. 20, 2023

      Rashid Ben Ali (1978) Compositie met figuren

      Est: €200 - €300

      Gemengde techniek. m.o. gesigneerd en gedateerd. B 30 x 22.5 cm / 45 x 37.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Rashid Ben Ali (1978) Compositie met gezichten
      Mar. 20, 2023

      Rashid Ben Ali (1978) Compositie met gezichten

      Est: €200 - €300

      Gemengde techniek, l.o. gesigneerd. B 45.5 x 33.5 cm / 67.45 x 54.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Untitled
      Jun. 16, 2009

      Untitled

      Est: €1,500 - €1,800

      Rachid Ben Ali 1975, Untitled, , acrylics on canvas

      Boven’s in coop with Douwes Fine Art