Marc Abel Sold at Auction Prices

Painter, b. 1918 - d. 2002

    • MARC ABEL (1918 - 2002)
      Oct. 21, 2024

      MARC ABEL (1918 - 2002)

      Est: €100 - €200

      MARC ABEL (1918 - 2002) - "bloemenstilleven" - olieverf op doek - gesigneerd - 80 x 60 cm

      DEWIT Auctions
    • MARC ABEL (1918 - 2002)
      Oct. 19, 2024

      MARC ABEL (1918 - 2002)

      Est: €200 - €400

      MARC ABEL (1918 - 2002) - "Naakten" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Gedateerd 1972 - Groot schilderij - 140 x 110 cm

      DEWIT Auctions
    • MARC ABEL (1918 - 2002)
      May. 20, 2024

      MARC ABEL (1918 - 2002)

      Est: €200 - €400

      DEWIT Auctions
    • "Vissersboot aan de kade" - Olieverf op doek - Gesigneerd - 40 x 50 cm
      Dec. 29, 2023

      "Vissersboot aan de kade" - Olieverf op doek - Gesigneerd - 40 x 50 cm

      Est: €10 - €100

      DEWIT Auctions
    • MARC ABEL - "Procesión".
      Jan. 12, 2023

      MARC ABEL - "Procesión".

      MARC ABEL - "Procesión".

      Arte Subastas Bilbao
    • Marc ABEL (1918-2002)
      Sep. 28, 2019

      Marc ABEL (1918-2002)

      Est: €200 - €300

      Marc ABEL (1918-2002) Mixed technique Nudes

      Maison Jules Veilinghuis
    • Louis Abel TRUCHET (1857 - 1918) LA PLACE SAINT-MARC Huile sur toile
      Apr. 02, 2014

      Louis Abel TRUCHET (1857 - 1918) LA PLACE SAINT-MARC Huile sur toile

      Est: €4,000 - €6,000

      Louis Abel TRUCHET (1857 - 1918) LA PLACE SAINT-MARC Huile sur toile Signée en bas à droite "Abel Truchet" h: 64,70 w: 80,50 cm Provenance : Collection particulière, Paris Commentaire : "LA PLACE SAINT-MARC"; OIL ON CANVAS; SIGNED LOWER RIGHT